13 بهترین براق کننده لب لب 2021 – توصیه های متخصص پوست

[ad_1]

مشابه اکستنشن مو ، بوتاکس یا میکروبلیدینگ ابرو – گرفتن فیلر لب – اسید هیالورونیک تزریقی – یک افزایش زیبایی کاملاً اختیاری است. نوع ارائه شده توسط متخصصان می تواند گران باشد ، به ویژه با توجه به این که این خدمات ممکن است نیاز به چندین جلسه داشته باشد تا به میزان کامل مورد نظر برسید. اگر می خواهید قبل از تصمیم گیری در مورد اینکه آیا می خواهید مسیر تزریقی را انتخاب کنید ، به لب های پرتر خود یک آزمایش کاملاً موقتی بدهید ، پرمترهای لب به صورت براق کننده و مرطوب کننده بهترین چیز بعدی هستند.

به گفته میشل گرین ، متخصص پوست دارای مجوز هیئت مدیره ، که در شهر نیویورک مستقر است ، پلمپ کننده های موضعی لب با مواد فعال غنی شده – از جمله دارچین ، زنجبیل ، نعناع فلفلی ، و همان ماده موجود در داروهای تزریقی ، اسید هیالورونیک (بیشتر در مورد این بعداً). به زبان ساده ، این مواد با ورم موقت لب ها ، اثر چاق کننده ای ایجاد می کنند. “واکنش پوست [caused by these ingredients] گرین توضیح می دهد. “گرین توضیح می دهد. خوشبختانه ، به گفته ارم ایلیاس ، متخصص پوست در گروه پوست شوایگر ، این مواد به عنوان ایمن و م consideredثر در نظر گرفته می شوند.

با این حال ، وقتی صحبت از پیدا کردن بهترین پلپرهای لب می شود ، این فرآیند می تواند به سرعت با لیست مواد تشکیل دهنده پیچیده و گزینه های به ظاهر بی شمار خیره کننده شود. پترسون پیر متخصص پوست از م Instituteسسه مراقبت از پوست پیر در Thousand Oaks ، کالیفرنیا ، توصیه می کند که به دنبال پلپرهای لب غنی شده با اسید هیالورونیک باشید. به گفته پیر ، عنصر جذب کننده رطوبت دارای اثر چاق کننده است زیرا می تواند 1000 برابر وزن خود را در آب نگه دارد. او همچنین توصیه می کند که به دنبال پلورهای لب آغشته به مواد مرطوب کننده و نرم کننده مانند کره شی و سرامیدها باشید تا لب های شما صاف و مرطوب شوند.

هادلی کینگ ، متخصص پوست مستقر در شهر نیویورک ، موهای لب را غنی شده با رطوبت گیر (مانند اسید هیالورونیک و گلیسیرین) ، نرم کننده ها (که شامل اسیدهای چرب و سرامیدها) و انسداد کننده (مانند موم زنبور عسل) برای حداکثر آبرسانی توصیه می کند.

همچنین متوجه خواهید شد که برخی از پلپرهای لب با پپتیدها فرموله شده اند. گرین توضیح می دهد: “پپتیدها از اسیدهای آمینه تشکیل شده اند. برخی از پپتیدها تولید کلاژن و الاستین را تحریک می کنند ، که با افزایش رطوبت نیز کار می کند و باعث ایجاد تورم موضعی در لب ها می شود.” رون رابینسون ، شیمیدان لوازم آرایشی موافقت می کند که همه مواد فوق الذکر یک اثر چاشنی موقتی دارند.

علاقه مند؟ به چند پلمپ لب مورد علاقه ما در تمام نقاط قیمت پیمایش کنید – هر کدام برای تأمین آب ، درخشندگی و البته سیری ارائه شده اند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>