13 بهترین مارک تجاری وگان 2021 که اکنون امتحان کنید

[ad_1]

وقتی صحبت از زیبایی وگان، بسیاری برای تشریح وجود دارد. چرا ممکن است کسی سوئیچ را به روال وگان تغییر دهد؟ چه تفاوتی بین وگان و بی رحمی دارد؟ وگان بودن چه فوایدی دارد؟ خیلی خوب، شما جای درستی آمدید. ما در اینجا هستیم تا اگر سعی در امتحان کردن آن دارید ، همه چیزهایی را که باید در مورد زیبایی وگان و بهترین مارک های خرید برای شما بدانیم ، به شما آموزش دهیم.

وقتی علامت تجاری بدون ظلم ادعا می کند ، به این معنی است که قول می دهد آزمایش روی حیوانات انجام نشود. در حالی که برای اینکه یک مارک تجاری وگان محسوب شود ، همه مواد نباید توسط حیوانات آزمایش شوند و نه از حیواناتنشات گرفته. به گفته شیمی دان لوازم آرایشی جینجر کینگ ، اگر مارک یا محصولی حاوی موادی مانند شیر ، موم یا عسل باشد ، وگان نیست. وی اضافه می کند: “فرمولاسیون نهایی محصول نمی تواند حاوی هیچ ماده ای باشد که از حیوان باشد.” به عنوان مثال ، لانولین را مصرف کنید ، ماده ای که در بسیاری از درمان های لب و مرهم وجود دارد. لانولین یک محصول جانبی از پشم گوسفند است ، بنابراین هر محصولی که آن را داشته باشد در آزمایش وگان نتیجه نمی دهد.

چرا این همه مردم به محصولات زیبایی وگان روی آورده اند؟ مونا گوهارا ، متخصص پوست و موقت مبتنی بر کانکتیکات می گوید که تعداد فزاینده ای از مردم آگاهی بیشتری از نحوه تولید محصولات خود و با چه مواد تشکیل دهنده دارند. او می گوید: “با توجه به اینكه مواد بسته بندی در معرض توجه بسیاری از بسته بندی ها قرار دارند ، مصرف كنندگان هر روز بیشتر متوجه می شوند كه روال زندگی آنها ساخته شده است – به معنای واقعی.”

همچنین یافتن محصولات زیبایی وگان برای مصرف کننده آسان تر می شود. رون رابینسون ، شیمیدان لوازم آرایشی و بهداشتی که با گوهارا در مورد دلیل تغییر تعویض مردم موافق است ، می گوید: “به لطف بیوتکنولوژی و مهندسی ژنتیک ، موادی مانند کلاژن و اسکوالان را می توان از منابع دیگر تهیه کرد در حالی که از نظر عملکرد با حیوانات اصلی آنها برابر است.” وی اضافه می کند: “مصرف کنندگان بیشتر و بیشتر به دنبال محصولات زیبایی وگان هستند زیرا آنها به رفاه حیوانات اهمیت می دهند و ترجیح می دهند تولید کنندگان منابع دیگری پیدا کنند.”

ما دریافتیم که زندگی وگان برای همه مناسب نیست و تغییر در آن می تواند مشکل باشد ، اما معلوم می شود که بسیاری از مارک های مورد علاقه ما در تمام مدت وگان بوده اند ، شاید حتی بدون اینکه شما متوجه شوید (سلام لوازم آرایشی ELF و جمعه های تابستان) و تعداد بسیاری از مارک های زیبایی وگان در حال ظهور وجود دارد که می توانید انتخاب کنید. در زیر ، 13 مارک تجاری مورد علاقه ما را که متعهد به وگان بودن هستند ، بررسی کنید – و ممکن است شما را نیز متعهد کند.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>