14 بهترین خط چشم پاستل 2021 برای آرایش چشمهای رنگارنگ اما آرامی

[ad_1]

یک ضربه تند وشدید زدن نرم خط چشم پاستل فریاد می زند بهار و تابستان ، اما واقعاً باعث زیبایی آرایش چشم در هر زمان از سال می شود. چارلی ریدل ، آرایشگر هنرمند به چارلی ریدل می گوید: “آسترهای پاستل معرفی کاملی برای پوشیدن رنگ است زیرا کم صدا هستند و به عنوان رنگ لهجه یا شستشوی کامل بسیار عالی هستند.” جذابیت.

در حالی که ده ها آستر پاستلی در بازار وجود دارد – از جمله فرمول های مایع ، ژل ، مداد و آب فعال – بهترین مواردی هستند که رنگدانه های قدرتمند ، کاربرد صاف و ماندگاری را ارائه می دهند. فقط آن را از آرایشگر دلینا مدین ، ​​که قبلا گفته بود ، بگیرید جذابیت، “مهمترین چیز رنگدانه و آن است [the eyeliner] به راحتی روی پوست سر می خورد. “

بسته به ظاهر دلخواه شما – خواه یک چشم گربه ای کوچک باشد ، یا یک بال پررنگ و یا فقط کمی رنگ در امتداد خط مژه – یک نوع آستر ممکن است بهتر از نوع دیگر باشد. علاوه بر این ، هنگام خرید بهترین خط چشم پاستیل برای اهداف خود ، باید به سطح راحتی و زمان مورد نیاز برای تکمیل خطوط توجه کنید. بعنوان مثال: “اگر کارا لاولو آرایشگر می گوید:” اگر می خواهید آهسته پیش بروید و وقت خود را صرف کنید ، یک ژل یا مداد راحت تر است. ” جذابیت.

خبر خوب این است که طیف گسترده ای از گزینه ها در دسترس است ، مانند آستر مایع با خشک شدن سریع با برس دست ساز ، نوک ظریف و پیدا کردن 10 دلار با مدت زمان سایش 36 ساعت. برای کمک به شما در شناختن انتخاب مناسب خود ، بهترین آسترهای پاستلی را که توسط ویرایشگر توصیه می شود و مورد تایید هنرمند است ، در انواع سایه ها و نقاط قیمت جمع آوری کرده ایم.

تمام محصولات برجسته در Allure توسط ویراستاران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>