14 بهترین محصول کانتور برای پوست تیره | بررسی 2021

[ad_1]

کانتورینگ ممکن است گیج کننده به نظر برسد ، اما اجتناب از گذاشتن لکه تیره بدون ترکیب روی صورت ، هنگامی که مجهز به ابزار و تکنیک های مناسب باشید ، کاملاً آسان است. متأسفانه ، برای افرادی که پوست تیره دارند ، این عنصر اضافی وجود دارد که باید گزینه های عمیق را جستجو کنند. این جایی است که ما با این لیست مفید وارد می شویم محصولات کانتور برای پوست تیره که توسط آرایشگران حرفه ای بسیار توصیه می شود و جذابیت ویراستاران

قبل از اینکه حتی غواصی کنیم ، بگذارید به طور خلاصه توضیح دهیم که کانتورینگ برای افراد تازه وارد چیست. “کانتورینگ [allows you to] یک منطقه را تعریف یا عقب بکشید تا ظاهری واضح تر ، بالاتر یا واضح تر ایجاد کنید. ” جذابیت. “کانتورینگ که اغلب با برنز اشتباه گرفته می شود فقط برای افزودن ساختار به [face]سایه کانتورینگ مناسب برای رنگ پوست شما معمولاً تیره تر از پایه است. با این حال ، فهمیدن اینکه سایه کانتور شما تا چه اندازه باید تیره باشد می تواند مشکل باشد. جیکاران پیشنهاد می کند که به دنبال سایه ای بروید که دو تا سه سایه از رنگ چهره شما تیره تر باشد.

جیکاران می گوید ، در مورد کاربرد واقعی ، دانستن شکل صورت شما کلیدی است. (ما این راهنمای دقیق را داریم که نحوه شکل گیری شکل های مختلف صورت را از بین می برد.) اما به عنوان یک قانون کلی ، او توصیه می کند که محصول را زیر خط فک و استخوان های گونه ، در کنار بینی و در امتداد محیط پیشانی بکشید. با یک برس کرکی که خیلی متراکم نیست ، مانند برس پودر / برنزر Jenny Patinkin Luxury Vegan ، به طوری که در زیر آرایش موجود خود مزاحم نشوید. Jaikara خاطرنشان می کند ، یک اسفنج آرایشی ، مانند Beauty Sponge DSMD نیز به خوبی کار می کند.

اکنون که نکاتی را دریافت کردید ، بیایید به ابزار برویم. از این لیست 14 محصول کانتور که عمق آن به اندازه یک فنجان اکسپرسوی تازه کشیده شده است لذت ببرید.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>