14 رژ لب نارنجی برای هر رنگ پوست – بررسی 2021

[ad_1]

رژ لب نارنجی ممکن است کمی ترسناک به نظر برسد ، اما رنگ گرم در واقع باعث ایجاد رنگ لب عالی می شود ، فارغ از رنگ پوست یا فصل آن. چند روش برای پوشیدن آن وجود دارد ، مانند سایه کدو تنبل فوق العاده روشن که ورودی را ایجاد می کند یا رنگی زنگ زده و کم صدا را ایجاد می کند که برگهای پاییز را به شما یادآوری می کند.

تامی آرایشگر ساکن شهر نیویورک موافق است. “من عشق رژ لب نارنجی ، “او می گوید جذابیت. “این یک رنگ قدرت است که در هر زمان از سال باعث ایجاد نشاط به هر چهره و حالت می شود.”

خوشبختانه انتخاب بهترین سایه برای شما نیازی به آزمایش و خطای زیادی ندارد. در واقع ، تامی یک نکته آسان برای انتخاب بهترین نکته برای شما دارد: به رنگ زرد (یا کمبود) ته رنگ خود نگاه کنید. وی توضیح می دهد: “هرچه پوست ما طلایی تر باشد ، رژ لب ما زردتر می شود ؛ هرچه رنگ پوست ما زرد باشد ، رژ لب ما زردتر می شود”.

اگر رنگ شاداب تری می خواهید ، او توصیه می کند عکس این کار را انجام دهید – مانند رژ لب کم رنگ زرد روی پوست طلایی – تا بتواند با زیر رنگ شما تضاد داشته باشد.

برای ساده تر کردن آن ، ما برخی از بهترین رژ لب های نارنجی در بازار است که می توانید همین حالا به کیف آرایش خود اضافه کنید.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>