14 لحظه از بهترین کفش های هری استایل برای وسواس بیش از حد

[ad_1]

هری استایلز در مدت چند سال کوتاه از یکی از اعضای گروه پسرانه One Direction به یک سوپراستار آواز با صداقت و نماد مد تبدیل شده است. سبک خواننده بریتانیایی در چند سال گذشته تغییر کرده است ، به ویژه با هنجارهای جنسیتی با لباس های اخیر خود ، و ما خیلی دوست داریم. مورد دیگری که نمی توانیم به آن توجه نکنیم؟ مجموعه کفش های او کمی خارق العاده است.

هری تقریباً همه چیز را در اختیار دارد ، از یک جفت کفش بلند سفید Converse گرفته تا یک جفت کفش راحتی گوچی تزئین شده با رنگین کمان. او همچنین مانند پوشیدن لباس معروف گوچی از مراسم مت گالا 2019 مخالف پوشیدن قاطرهای پاشنه دار نیست. (هنوز کفش پاشنه دار ، روپوش روبنده و گوشواره تک مروارید نداریم.) در مورد چکمه های او ، به نظر می رسد که هری صاحب هر رنگی است که فکرش را بکنید ، از سفید و صورتی گرفته تا زرد و قهوه ای! واضح است که ، وقتی صحبت از کفش هایی با ارزش فرش قرمز می شود ، خواننده می داند چه خبر است. به خواندن ادامه دهید تا نگاهی به لحظات کفش مورد علاقه ما بیندازیم که خواننده به ما برکت داده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>