15 بهترین شامپو برای موهای روغنی 2021 – Neutrogena، L’Oréal Paris، Kerastase، بیشتر

[ad_1]

اگر شما با مقابله با پوست سر چرب غریبه نیستید ، ممکن است عادت داشته باشید روی یک شامپوی خشک زیاد به عنوان محلول بار کنید. در حالی که این پاک کننده های پودر یک راه حل موقت مناسب برای خرید روغن اضافی و جلوگیری از شستشوی روزانه موها هستند – شما نمی خواهید فقط به آنها اعتماد کنید.

“نانسی سامولییتس” ، متخصص پوست با تاییدیه هیئت مدیره در لس آنجلس که قبلاً با جذابیت. از آنجا که سامولییت توضیح داد که این امر باعث ایجاد اثر دومینو می شود که “این می تواند منجر به رشد بیش از حد باکتری ها و مخمرهایی شود که به طور معمول در پوست سر زندگی می کنند و باعث فولیکولیت ، یا التهاب فولیکول های مو و شوره می شوند.” فولیکولیت به نوبه خود می تواند منجر به جوش های قرمز و جوش های پوستی شود – مانند آکنه هایی در پوست سر.

تمام آنچه گفته شد ، بهتر است میزان استفاده از شامپوی خشک خود را با یک شامپوی مایع سنتی برای موهای چرب تعدیل کنید ، که اساساً به همان روشی که یک پودر کار می کند ، عمل می کند: جذب روغن ، بدون باقی مانده. هنگام جستجوی بهترین شامپو برای موهای چرب ، شیمی دان لوازم آرایشی Ginger King توصیه می کند از خرید فرمول های فرموله شده با سیلیکون ها خودداری کنید. کینگ توضیح می دهد ، برخی از سیلیکون ها ممکن است با گذشت زمان ، مانند روش ذرات پودر ، در پوست سر جمع شوند.

این توصیه موضوعی مشترک در بین متخصصانی بود که با آنها صحبت کردیم. نیک استنسون ، آرایشگر مستقر در شیکاگو ، همچنین توصیه می کند فرمان از سیلیکون ها پاک شود. وی توضیح می دهد: “سیلیکون تمایل به پوشاندن مو دارد و آن را سنگین می کند ، که با فواید حجم دهنده خنثی می شود.”

علاوه بر این ، “جوشوا زایچنر” متخصص پوست ، که در شهر نیویورک مستقر است ، قبلاً گفت ، “ادامه استفاده از سیلیکون ها در طول زمان می تواند موها را سنگین کند”. جذابیت.

کینگ می گوید ، بهترین شامپوها برای موهای چرب ، شامپوهایی هستند که با مواد شفاف کننده و لایه بردار مانند آلفا هیدروکسی اسیدها تشکیل شده اند که باعث کاهش باقی مانده ، روغن و تجمع پوست سر می شوند. شارلوت بیرنباوم ، متخصص پوست دارای مجوز از هیئت مدیره شهر نیویورک ، موافقت می کند ، که قبلا گفته بود جذابیت به دنبال یک شامپوی شفاف کننده برای تمیز کردن موهای عمیق ، ترجیحا یک سالیسیلیک اسید باشید.

اکنون که می دانید باید به دنبال کدام مواد باشید – و از کدام یک باید اجتناب کنید – مرحله بعدی تنظیم دفعات شستشو است. بیرنباوم قبلاً گفت: “برای پوست سر چرب ، توصیه می شود با شامپو بیشتر ، حداکثر یک بار در روز شامپو بزنید.” جذابیت.

هرچند همه اینها واقعاً به نوع و بافت موی شما بستگی دارد. به عنوان مثال ، بیرنباوم توضیح داد که کسانی که موهای فر دارند ممکن است با شامپوی کم تکرار – یک بار در هفته – راحت شوند ، در حالی که افرادی که موهای ظریف دارند ممکن است نیاز به شامپو بیشتر داشته باشند. همه افراد متفاوت هستند ، بنابراین یک آزمایش آزمایشی چند هفته ای انجام دهید تا ببینید واکنش موهای شما به یک رژیم جدید چگونه است.

قبل از شروع یک روز تازه شستشو ، گزینه های شامپوی خود را مرتب کنید. ما برای پیدا کردن موارد مختلف به چندین متخصص ضربه زدیم بهترین شامپوها برای موهای چرب که در طیف وسیعی از نقاط قیمت در دسترس هستند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>