15 بهترین مارک برای برچسب ها و بسته بندی های Nail-Art – Nails-Stick-On

[ad_1]

خودتان را با مانیکور داخل سالن خوب کنید ، اما لزوماً مجبور نیستید که سفر خود را انجام دهید (و هزاران پول از آن خارج کنید) تا ناخن های خود را با یک مانیکور زیبا جلب کنید. اونجاست بسته بندی ناخن و برچسب بسیار مفید است خواه به خوردن ناخن های جامد یا ناخن های تزئین شده تزئین شده اید ، یا می خواهید با استفاده از برچسب های bitty-bit ، براق های موجود خود را اضافه کنید ، استفاده از این چوب های جالب حتی – جرات می کنیم بگوییم – اجرای مطبوعاتی آسان تر از مطبوعات محبوب ما است -ون و بهتر از همه ، هیچ مهارت هنری (حداقل از طرف شما) لازم نیست.

اگر با نحوه کارکرد نوارهای لاک ناخن آشنایی ندارید ، هالی فالکونه ، مانیکور ، مستقر در لس آنجلس ، چند نکته مفید دارد. او می گوید: “اگر فقط یک برگردان تزئینی استفاده می کنید ، مطمئن شوید که لایه پایه شما (که قبلاً استفاده شده) کاملاً خشک باشد”. “با استفاده از موچین (ابزار نوک سوزن بینی بهتر کار می کند) ، برچسب را به آرامی روی ناخن خود بیندازید و با انتهای مخالف موچین یا انگشت خود را در صورت دقت کافی قرار دهید.”

برای بسته بندی کامل لاک ناخن ، فالکون با شروع یک پایه تازه پیشنهاد می کند. دستان خود را بشویید ، هرگونه لاک قدیمی را پاک کنید و سپس ناخن های خود را با استون پاک کنید. سپس ، برچسب های خود را اندازه بگیرید و روی آن را بچرخانید تا متناسب با ناخن شما باشد. او می گوید: “برچسب را تا جایی که ممکن است به کوتیکول خود نزدیک کنید ، سپس از انگشتان دیگر خود استفاده کنید تا آن را پایین بیاورید.” جذابیت. “با پر کردن هرگونه لفاف اضافی ، کار را تمام کنید و سپس ناخن ها را سشوار بکشید تا برچسب را به ناخن بچسبانید تا اطمینان حاصل شود که آنها حرکت نمی کنند.” برای امنیت بیشتر ، یک کت بالا را بزنید تا روی برچسب مهر و موم شود.

به نظر می رسد به اندازه کافی آسان ، درست است؟ ما محصولی را دوست داریم که می توانیم فقط در چند دقیقه از آن استفاده کنیم و هر بار هفته ها در آن باقی بماند. علاوه بر این ، در سراسر بیماری همه گیر COVID-19 ، کارکنان مراقبت های بهداشتی در خط مقدم در نقش های حیاتی و سریع خود به عنوان نوعی مراقبت از خود ، به بسته بندی ناخن و برچسب روی می آوردند. (بسیاری از بیمارستان ها به دلیل احتمال بالا بردن و پناه دادن به باکتری ها ، از پزشکان و پرستاران مجبور به استفاده از ناخن های ساختگی و لاک های ژل شده بودند.) “بیمارستان ما فقط به هیچ ناخن مصنوعی یا ژلی نرسید ، بنابراین اکنون من ناخن های Color Street هستم.” امی ، یک پرستار ثبت شده در جورجیا گفت. “آنها نوارهای لاک ناخن واقعی هستند که دو هفته طول می کشند – قرار دادن آنها بسیار آسان و سریع است.”

ما 15 مارک مورد علاقه خود را در زمینه طراحی ناخن و برچسب گرد آورده ایم – که شامل چند مارک برتر برنده زیبایی – برای یک مانیکور افسانه و با کاربرد آسان در هر زمان.

این داستان در اصل بخشی از داستان ما بود مراقبت از خود ضروری است پروژه بررسی قدرت ساده مراقبت از خود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>