15 معامله بهترین مسواک های برقی از Amazon Prime Day 2021: Philips Sonicare، Oral-B و Colgate

[ad_1]

شرکت بهداشت دهان و دندان ، نور افکن، توسط دندانپزشکان و خواهران زیبایی لیزا و ونسا کریوان تاسیس شده است – در حال راه اندازی بسته ای پر از لوازم ضروری دهان و دندان برای تمیز کردن کامل دهان در خانه است. این مجموعه شامل یک مسواک برقی ، همراه با تایمر دو دقیقه ای و تنظیمات سه سرعته ، عرضه دو هفته نوارهای سفیدکننده ، روغن آرامش دهنده و مرطوب کننده لثه و یک لوله خمیر دندان سفید کننده است.

بلوتوث فعال شده است

مسواک برقی Oral-B Pro 7000 SmartSeries

تصویر ممکن است حاوی: ابزار ، برس ، و مسواک باشد

Philips Sonicare ProtectiveClean 5300 / HX6423

تصویر ممکن است حاوی: ابزار ، برس ، و مسواک باشد

مسواک برقی Oral-B GENIUS X

گیر کردن Oral-B Pro 7000 SmartSeries مسواک برقی ، که بازخورد در زمان واقعی را در برنامه Oral-B ارائه می دهد. سر برس گرد و موهای زاویه دار به گونه ای طراحی شده اند که می توانند در گوشه و گوشه های پنهان شده در دهان شما قرار بگیرند و پلاکی باقی نماند.

Philips Sonicare HX9690 / 06 ExpertClean 7500 به طور همزمان مسواک زده ، محافظت و تمیز می کند. موارد برجسته شامل سنسور فشار داخلی است (که به شما هشدار می دهد اگر و هنگام مسواک زدن خیلی سخت است) ، همراه با برنامه Sonicare اتوماتیک ، که به شما امکان می دهد عادت های مسواک زدن را ردیابی ، بهبود و حفظ کنید.

یکی دیگر از گزینه های با تکنولوژی پیشرفته است مسواک Oral-B’s Genius X-Limited، که شش حالت تمیز کردن را ارائه می دهد. مسواک نوآورانه تلفیق هوش مصنوعی و فناوری حسگر حرکتی است تا مربیگری شخصی روزانه را انجام دهد (بله ، واقعاً!) تا به شما کمک کند مسواک زدن موثرتر باشد. برای استفاده از این ویژگی ، کافی است مسواک را از طریق بلوتوث با تلفن هوشمند خود همگام کرده و برنامه Oral-B مربوطه را بارگیری کنید. سه سر برس ، یک شارژر و یک کیف شارژ مسافرتی – که هم مسواک و هم تلفن همراه شما را تغذیه می کند – همه در آن گنجانده شده است.

ممکن است تصویر شامل: تلفن همراه ، الکترونیک ، تلفن همراه و تلفن باشد

hum توسط کیت مسواک برقی هوشمند Colgate

تصویر ممکن است حاوی: ابزار ، برس ، و مسواک باشد

مسواک برقی Oral-B iO Series 7

شاید شیک ترین مسواک موجود در این لیست باشد هوم توسط کلگیت مسواک برقی. مسواک مبتنی بر فن آوری و رنگ بندی روشن ، دارای زمان تنظیم سه حالت ارتعاش را ارائه می دهد ، بنابراین می توانید نبض خود را بر اساس نوع تمیزکاری مورد نظر خود شخصی سازی کنید (به عنوان مثال حذف پلاک در مقابل سفید کردن). این کیت شامل یک شارژر ، یک کیف حمل ، و یک سر برس اضافی برای پر کردن مجدد است.

برای یک تجربه مسواک زدن کاملاً سفارشی ، در نظر بگیرید Oral-B iO Series 7. بهترین مسواک برقی برنده جایزه زیبایی تبدیل شده است جذابیت ویرایشگر مورد علاقه ، به لطف استفاده از هوش مصنوعی و فناوری بلوتوث. به عنوان مثال ، شما یک چهره شاد یا یک چهره غمگین دریافت خواهید کرد – که در صفحه LED داخلی نشان داده می شود – بر اساس مدت زمان مسواک زدن دندان های خود (البته هدف رسیدن به دو مورد توصیه شده کامل است) دقایق). و اگر فشار زیادی وارد کنید ، برس با ساطع شدن نور قرمز به شما هشدار می دهد. برنامه تلفن هوشمند Oral-B را بارگیری کنید و مسواک بزنید تا نتایج را در زمان واقعی نشان دهید.

پاک کردن پالت Amazon Prime Day خود را انجام نمی دهید؟ به یاد داشته باشید که تا 22 ژوئن فرصت دارید که معاملات را خریداری کنید ، اما اقلام مدت زیادی دوام نخواهند داشت ، بنابراین اگر چیزی را به چشم دیدید دریغ نکنید. برای یافتن لیست کاملی از بیش از 100000 مورد موجود در چند ساعت آینده به سایت amazon.com بروید. اگر عضو Amazon Prime نیستید ، هنوز زمان لازم برای ثبت نام یا امتحان آن به مدت 30 روز رایگان وجود دارد.


بهترین مواردی که آمازون ارائه می دهد:


اکنون برخی از تاریخچه های مراقبت از دهان را مسواک بزنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>