15 هدیه شیک روز مادر با هر قیمت | 2021

[ad_1]

یکشنبه مادر درست در گوشه ای قرار دارد – یکشنبه ، 14 مارس. همه ما می دانیم که ارزشمندترین هدیه روز مادر زمان با کیفیت است. اما اگر در حال حاضر حضور شما و مادر در زندگی شما به وفور وجود دارد ، ما برخی از رفتارهایی را پیدا کرده ایم که او کاملا دوست خواهد داشت.

چند هدایا وجود دارد که مطمئنا لبخند را تحریک می کند – جواهرات ، عطر ، کالاهای کوچک چرمی و دکور. وقتی نوبت به جواهرات می رسد ، ما دو قطعه از Missoma و Alighieri را انتخاب کرده ایم که متناسب با یک عاشق جواهرات حداقل ، کلاسیک یا زنی باشد که دوست دارد یک قطعه شروع کننده مکالمه را به صدا درآورد. اگر در مورد سبک جواهرات او مطمئن نیستید ، یک کیف مسافرتی جواهرات از پاندورا یا یک قطعه زیبا از تزئینات منزل خوب یک فریاد خوب است.

اگر مادر زندگی شما رایحه زیبایی را دوست دارد ، پس نگاهی به یکی از رایحه های محبوب جو مالون یا یک شمع غیر سمی و آرامش بخش Byredo بیندازید. آیا او عاشق مد لوکس است؟ پس چرا مادر خود را با یک نگهدارنده کارت لوکس خراب نکنید – ما عزیزان گوچی هستیم. برای مادر با شوخ طبعی ، گلدان های گیاهی بسیار خوبی به شکل بیدمشک و سینه پیدا کرده ایم که به هر باغچه یا گوشه ای از خانه شخصیت می بخشد. و برای هدیه ای که برای هرکسی مناسب است ، او را با یک دسته گل زیبا از گل سیج سورپرایز کنید.

در جلو 15 هدیه مورد تأیید مادر قرار دارد که از 25 پوند برای یک جعبه جواهرات زیبا شروع می شود و تا 350 پوند برای یک گلدان تزئینی پیچیده – خرید مبارک ، و روز مادر مبارک!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>