17 بهترین محصول معمولی مراقبت از پوست – بررسی ویرایشگر

[ad_1]

در اینجا نحوه ثبت نام در پایین آورده شده است نسخه چاپی Allure برای کارهای روزمره ، توصیه ها و ویژگی های زیبایی بیشتر.

اگر هنوز در مورد آن چیزی نشنیده اید عادی یا آن را در سراسر TikTok مراقبت از پوست دیده اید ، روز شما در آستانه کامل شدن است. اما برای بیشتر دوستداران زیبایی باهوش (مثل خیلی ها) جذابیت خوانندگان و سردبیران) ، The Ordinary – که متعلق به شرکت مادر Deciem است – اساساً بومی است. مجموعه پر ستاره آن شامل بهترین سرم اسید هیالورونیک برنده زیبایی ، لایه برداری صورت معروف در شبکه های اجتماعی و محلول مقوی اسید گلیکولیک است که درخشندگی پوست شما را تقویت می کند.

این همان چیزی است که The Ordinary در آن برتری دارد: ایجاد و فروش محصولات مناسب برای مراقبت از پوست ارزان قیمت (زیر 15 دلار) ، که همه مشکلات پوستی زیر آفتاب را برطرف می کند. آیا خشکی پوست دارید؟ آیا روغن دانه مارولا ، آرگان یا گل محمدی دوست دارید؟ پوست کدر چطور؟ یک اسید سالیسیلیک ، لاکتیک یا ماندلیک برای شما وجود دارد. از همه بهتر ، نام خودشان (به عنوان مثال AHA 30٪ + BHA 2٪ Peeling Solution) بسیار شفاف است و به شما اطلاع می دهد دقیقاً در چه عواملی مشغول هستید.

تماس با همه دوستداران زیبایی نظری: ما می خواهیم بدانیم بدون کدام محصولات نمی توانید زندگی کنید! بگیر نظرسنجی سالانه ما برای انتخاب موهای برتر ، آرایش ، ناخن و محصولات مراقبت از پوست که شایسته آرزوهای ما هستند انتخاب خوانندگان مهر.

این برند پس از راه اندازی در Ulta Beauty و Sephora ، بیش از هر زمان دیگری در دسترس مصرف کنندگان است. ما محصولات مورد علاقه خود را از The معمولی گردآوری کردیم که نمی توانیم دیگر در مورد آنها صحبت نکنیم – اما با چنین قیمت های مقرون به صرفه ای ، اگر جلو بروید و همه آنها را بخرید ، شما را سرزنش نخواهیم کرد. همه اینها به نام کامل کردن کارهای روزمره مراقبت از پوست و ناخن کشیدن چیزی است که نگرانی های خاص پوست شما را برآورده می کند – درست است؟

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>