17 بهترین معامله معطر در فروش سالگرد Nordstrom 2021: Diptyque ، Le Labo ، موارد دیگر

[ad_1]

تماس با همه علاقه مندان به زیبایی: اگر قبلاً از مزایای اولیه استفاده نمی کردید فروش سالگرد Nordstrom 2021 انتخاب می کند ، زمان خرید اکنون است. این غول خرده فروشی امروز فروش خود را برای عموم مردم آغاز کرده است ، جایی که شما قادر خواهید بود معاملات باورنکردنی صدها – اگر نه هزاران نفر – محصولات زیبایی و لوازم جانبی مورد علاقه ویراستاران ، از جمله تعداد زیادی عطرها که تا 50 درصد تخفیف دارند.

خواه رایحه های میوه ای ، گل ، ساحلی یا مشکی را ترجیح دهید – یا ترکیبی از این چهار مورد – گزینه ها واقعاً بی حد و حصر هستند. شما طیف وسیعی از رایحه های برنده جایزه بهترین ، مانند گلهای گل رز و ویکام و رولف با گل رز و گل یاس را پیدا خواهید کرد. ارکیده سیاه تیره و حساس تام فورد ؛ و Gucci Bloom چوبی ، گلی ، چوبی و چوبی. رایحه های معاصر Diptyque ، Le Labo و Origins را نیز فراموش نکنید. به عنوان بخشی از فروش ، چندین مجموعه مختلف کشف عطر و مجموعه هدیه نیز وجود دارد که منحصر به فروش هستند.

برای کمک به محدود کردن گزینه های رایحه ، ما تعدادی از رایحه های مورد علاقه خود را گردآوری کرده ایم که می توانید به عنوان بخشی از فروش سالگرد Nordstrom خریداری کنید. خوب ، منتظر چی هستی؟ با این گزینه ها به صندوق بروید و بعداً از ما تشکر کنید.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>