17 بهترین وصله جوش 2021 برای رفع آکنه و لکه های شبانه

[ad_1]

در اینجا پایین پایین است نحوه عضویت در نسخه چاپی Allure برای کارهای روزمره ، توصیه ها و ویژگی های زیبایی بیشتر.

ما می توانیم روزها در مورد شگفتی های مراقبت از پوست کره ای سر و صدا کنیم ، اما در حال حاضر ، مجدداً قدردانی عمیق خود را برای یک نوآوری خاص تکرار خواهیم کرد: لکه های آکنه. ما به جای اینکه ظاهر و لکه های خود را برداریم ، به راحتی یک برچسب جوش بر روی آنها می زنیم و آن را موفقیت می نامیم. باریک ترین و نامرئی ترین وصله ها برای سایش در طول روز ایده آل هستند ، بنابراین می توانید هر زمان که لعنتی خواستید شکستگی های خود را درمان کنید. در غیر این صورت ، شب زمان مناسب برای بهبود لکه ها در خلوت کامل است.

برخلاف برخی از روش های درمانی لکه دار ، این برچسب های آکنه پوست شما را خشک و پوسته پوسته نمی کند. دبرا جلیمان ، متخصص پوست و استادیار پوست در دانشکده پزشکی Icahn در کوه سینا در شهر نیویورک ، توضیح می دهد که بیشتر آنها بانداژهای هیدروکلوئیدی دایره ای و کوچک هستند ، به این معنی که مایعات را از جوش جذب می کنند. و این را دریافت کنید: همچنین برچسب هایی با سوزن های کوچک باریک طراحی شده اند که برای مقابله با سرسخت ترین و سخت ترین شکستگی های شما ، مواد ضد آکنه را حتی به عمق پوست می رسانند.

الیزابت تانزی ، بنیانگذار و مدیر Capital Laser & Skin Care و استادیار بالینی در بخش پوست در مرکز پزشکی دانشگاه جورج واشنگتن ، می گوید که برچسب های آکنه همچنین مزایای اضافی آن را دارند که مانع از تشدید پوست شما با جوش زدن می شود. (شخصاً ما فقط از این مزیت سپاسگزاریم.) این نکته کلیدی است زیرا “برداشتن یک جوش باعث افزایش التهاب می شود و می تواند روند بهبودی را کند کند” ، Tanzi اضافه می کند. احتمال ایجاد زخم و عفونت نیز افزایش می یابد.

شما می دانید که این وصله در حال کار است زیرا می توانید روند کار را مشاهده کنید: وصله شفاف سفید شده و منبسط می شود و پوست (جایی که قبلا زیتون بوده است) صاف شده و بدون قرمزی می شود. بعد از چند ساعت (یا یک خواب خوب) ، پوست آن را جدا کنید تا تمام اسلحه های جمع شده را نشان دهد – به طرز عجیبی رضایت بخش است. فقط مطمئن شوید که پچ را روی آن اعمال می کنید تمیز پوست ، درست بعد از تمیز کردن کامل و قبل از استفاده از بقیه برنامه های مراقبت از پوست.

با توجه به همه اینها ، ما برخی از برترین های مورد استفاده و آزمایش آکنه از مارک های معروف مانند Cosrx، لوازم آرایشی قهرمان، و آرامش بیرون. یک یا چند مورد از این گزینه های پرفروش را همیشه (در کنار تخت ، کیف و …) روی خود داشته باشید و بعداً از ما تشکر کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>