17 بهترین پایه برای پوست تیره سال 2021 – بررسیها

[ad_1]

در سال 2017 ، هنگامی که Fenty Beauty ریحانا در Sephora راه اندازی شد ، باعث ایجاد عواملی شد که مردم آن را “Fenty Effect” می نامند ، که باعث شد بسیاری از مارک ها دامنه سایه خود را گسترش دهند تا بیشتر در افراد با رنگ پوست تیره تر باشد. در حالی که مارک های نام خانوادگی وجود دارد که برای دهه ها این سایه های عمیق تر را ایجاد کرده اند (مک و بابی براون به ذهن بیاورید) ، همانطور که شرکت های لوازم آرایشی بیشتر بازی خود را افزایش داده اند ، گزینه های پایه برای پوست تیره تر خوشبختانه افزایش یافته است

برخی از این مارک ها ممکن است گزینه هایی داشته باشند ، اما کشف کردن کامل سایه پایه چالش دیگری است. بنابراین ، ما از هنرمندان آرایش برای 411 در مورد چگونگی ایجاد روند خرید پایه تا حد ممکن درخواست کردیم.

اولین چیزهای اول: با آنچه می دانید شروع کنید. Ashunta Sheriff ، آرایشگر می گوید: “هنگام خرید آنلاین برای فونداسیون ، همیشه از پایه ای که در حال حاضر استفاده می کنید یا مانند بیشتر آنها هنگام انتخاب سایه ها به عنوان نقطه مرجع رنگ استفاده کنید.” خوشبختانه ، این روزها ، فناوری در کنار شماست ، زیرا بسیاری از مارک ها مسابقه هایی متناسب با سایه ارائه می دهند تا به شما کمک کنند بر اساس محصولاتی که در حال حاضر استفاده می کنید ، گزینه های خود را محدود کنید.

اگر هوش مصنوعی مورد علاقه شما نیست (یا شما به راحتی خرید حضوری را ترجیح می دهید) ، آرایشگر دلینا مدین توصیه می کند چندین سایه از پایه را خریداری کنید – اگر می توانید. او می گوید: “به ویژه در همه گیر ، با مارک هایی همراه باشید که نمونه هایی یا مشاوره های مجازی را ارائه می دهند.”

مشاوره و آزمونها به کنار ، یک ترفند دیگر برای تطبیق سایه که باید بخاطر بسپارید این است که از زیر رنگ خود به عنوان راهنما استفاده کنید. احتمالاً متوجه شده اید که چگونه مارک ها پایه های خود را خنک یا گرم ، شاید حتی زیتونی ، صورتی یا هلو توصیف می کنند تا ته رنگ سایه را نشان دهد. Medhin برای پی بردن به اطلاعات خود ، یک نکته ساده ارائه می دهد: به سینه نگاه کنید.

او توضیح می دهد: “اگر رنگ زرد مشاهده کردید ، خونسرد هستید.” “اگر رنگ قرمز بیشتری می بینید ، رنگ گرم دارید.” اگر نمی توانید بر اساس رنگ سینه آن را بفهمید ، بازوی خود را ورق بزنید و بزرگنمایی کنید. طبق گفته شریف ، پشت بازوی شما مکانی واضح برای تشخیص زیرزمینی های زرد یا مایل به قرمز است.

همه اینها گفته شد ، مهم نیست که به دنبال چه چیزی هستید – خواه یک روکش مات ، یک حالت شبنم یا چیزی در این میان بخواهید – ما بهترین پایه ها برای پوست تیره. اکنون ، بنیاد شما می تواند به اندازه سفارش قهوه شخصی سازی شود.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>