17 بهترین پایه سبک وزن 2021 ایده آل برای تابستان و تمام سال

[ad_1]

دلایل بی شماری وجود دارد که ممکن است شخص نسبت به پایه های معمولی خصوصاً در تابستان احساس بیزاری کند. شاید شما در منطقه ای زندگی می کنید که رطوبت 100 درصدی است و باعث می شود مو و آرایش شما از بین برود ، بنابراین باعث می شود پایه معمولی فوق الذکر نتواند با دمای خزنده و رطوبت هوا همگام شود. یا شاید شما پوستی چرب دارید و فرمول های سبک را در تمام طول سال ترجیح می دهید.

سپس ، ممکن است شما به راحتی ببینید که ماده اصلی آرایش ، به ویژه نسخه های مایع و کرم ، به طور کلی بسیار سنگین است. خبر خوب این است که بهترین پایه های سبک وزن می تواند پوشیده باشد و پوشش مورد نیاز خود را برای شما فراهم می کند و دیگر نگران نباشید که عینک آفتابی آن اثر آزار دهنده را روی پل بینی و گونه های شما ایجاد کند.

هنرمندان گریم گنجینه ای از نکات مربوط به تابستان دارند (که انصافاً می توان آنها را در هر زمان استفاده کرد) ، مانند امتحان کردن مرطوب کننده های رنگی برای درخشش محض که به اندازه فرمول پوشش کامل مستعد لکه گیری و لکه گیری نخواهد بود. ممکن است در شرایط گرمتر باشد Monika Blunder از هنرمندان گریم نیز قبلاً توصیه می کرد که به اندازه کافی با یک برس مصنوعی در پایه خود قرار دهید تا به پایه شما کمک کند تا مدت زمان طولانی تری ادامه یابد و از بروز لغزش آرایش جلوگیری کند.

ما بهترین و دوست داشتنی ترین فرمول ها – از جمله مایعات قابل مخلوط کردن ، ژل های آب گلدان ، و حتی چوب های کاملاً کامل – را غربال کرده ایم تا مشخص کنیم کدام محصولات پایه های فوق العاده سبک و مورد علاقه ما هستند.

هر کجا که ترجیحات بنیاد شخصی شما نهفته باشد ، ما به شما تضمین می کنیم بنیادی در زیر وجود دارد – همانطور که توسط آرایشگران توصیه شده است جذابیت سردبیران – با این کار شما تابستان و فراتر از آن را رها می کنید ، عرق و رطوبت لعنت می شود.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>