17 بهترین کرم دور چشم 2021 برای حلقه های تیره و چشم های پف کرده

[ad_1]

در اینجا پایین پایین است نحوه عضویت در نسخه چاپی Allure برای کارهای روزمره ، توصیه ها و ویژگی های زیبایی بیشتر.

استفاده از کرم چشم بحث داغی در جذابیت مطب: تقریباً نیمی از تیم معتقدند که استفاده از کرمهای منقطع با استفاده از کرم های ناصحیح می تواند باعث کم شدن ظاهر تیرگی در طول زمان شود ، در حالی که به نظر می رسد نیمی دیگر آنها مرطوب کننده هایی در وان های ریز هستند و چیزی بیشتر از اثر دارونما ارائه نمی دهند. یک چیز وجود دارد که می توانیم در مورد آن توافق کنیم: هیچ کس نمی خواهد به نظر برسد که تقریباً چهار ساعت خوابیده است.

به همین دلیل است که ما ده ها مورد را شانه زده ایم (جهنم ، شاید حتی صدها) از فرمولها برای یافتن لوکس ترین و موثرترین آنها – همراه با مواد بازکننده چشم مانند کافئین تنگ کننده رگهای خونی و هیالورونیک اسید تجمع دهنده پوست – برای کمک به ساخت یک استراحت کامل شب ، مهم نیست که چند ساعت Zzz دارید یا دارید موفق به فشار نیست

تماس با همه دوستداران زیبایی نظری: ما می خواهیم بدانیم بدون کدام محصولات نمی توانید زندگی کنید! بگیر نظرسنجی سالانه ما برای انتخاب موهای برتر ، آرایش ، ناخن و محصولات مراقبت از پوست که سزاوار آرزوهای ما هستند انتخاب خوانندگان مهر.

پیش رو ، 17 را پیدا خواهید کرد کرم های دور چشم، از جمله یک داروخانه مورد علاقه Neutrogena و یک سرم لکه دار رتینول از Kiehl ، هر کدام برای نازک ترین و حساس ترین پوست بدن شما فرموله شده اند. چشم های خود را باور نخواهید کرد (چشمک زدن ، چشمک زدن) به محض دیدن اثرات تحول آفرین.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>