17 لباس لباس شخصی و لباس تابستانی تابستانی برای سال 2021

[ad_1]

لباس های جم همیشه همیشه هوشمند و شیک به نظر می رسند. به طور مشابه ست های هماهنگ ، یک لباس راحتی ، لباس مخصوص بازی یا لباس راحتی یک لباس تابستانی آسان است که باعث می شود با حداقل تلاش لباس پوشیده به نظر برسید. لباس راحتی موردعلاقه ما برای تابستان 2021 با چاپ های روشن ، پارچه های مخمل خواب دار ، پارچه های ظریف و توری ارائه می شود. قبل از اینکه لباس مناسب را در وب جستجو کنید ، چند قطعه عالی برای افزودن به لیست شما پیدا کردیم.

لباس های بافتنی و قلاب دوزی فوق العاده سبک و سبک از گزینه های محبوب برای تابستان 2021 است. تأثیر روند لباس بافتنی را می توان در لباس تابستانی It لندن ، House of Sunny’s Good Vibrations Body (95 پوند) که از پارچه تریکو نایلونی مخلوط ساخته شده است مشاهده کرد. و اخیراً در مایا جاما مشاهده شد. ما همچنین لباس های ظریف پارچه ای ، پنبه ای و توری را در تنش های آرام بخش رنگ های زمین از Reformation و سایر داستان ها و Charo Ruiz دوست داریم. اگر دوست دارید یکی از چاپهای جسورانه و پرتحرک تابستان را امتحان کنید ، قطعات اصلی را از Free People ، گلهای روانگردان مونکی یا لباس های محلی با الهام از دهه 70 Bershka را بررسی کنید.

به مطالعه 17 مورد از بهترین لباس های راحتی ، لباس های نمایشی و لباس راحتی تابستان 2021 ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>