19 بهترین برنده جایزه انتخاب خوانندگان جذابیت زیر 10 دلار 2021

[ad_1]

هر سال ، بیا مه ، جذابیت سردبیران مشتاقانه منتظر نتایج سایت هستند جوایز انتخاب خوانندگان، که پر از سنگهای قیمتی است که توسط هوشمند و فداکار ما جمع شده است جذابیت جامعه خوانندگان. درست مثل ما ، ما می دانیم که شما در مورد زیبایی و وسایل مراقبت شخصی خود بسیار جدی هستید … و با دیدن آن معامله خوبی می دانید. در حقیقت ، قیمت هیچ یک از این محصولات بیشتر از یک همیلتون (با نام مستعار ، اسکناس 10 دلار) نیست.

19 محصول ذکر شده در زیر پس انداز شما را به زمین نمی رساند و برای گرامیداشت پیروزی های خود با یک مهر قرمز روشن جوایز Readers ‘Choice Awards مجهز شده اند. این سال به خصوص برای آرایش ارزان قیمت با گزینه های چشم شکن گربه و تحریک کننده درخشش از مارک هایی مانند سال بسیار خوبی است آرایش حرفه ای Nyx و لوازم آرایشی ELF.

با نزدیک شدن به ماههای تابستان و شروع به صرف زمان بیشتر برای آفتاب گرفتن ، داروخانه ای را که تحت پوشش خود قرار داده اید نوتروژنا کرم ضد آفتاب Ultra Sheer Dry-Touch برای محافظت در برابر اشعه ماورا ra بنفش و پورل ژل تازه کننده ضدعفونی کننده دست پیشرفته برای تمیز نگه داشتن دستان شما همیشه.

قطعاً نمی توانیم برندگان مراقبت از بدن را که شامل دو تالار مشاهیر هستند ، کنار بگذاریم. ارگنس مرطوب کننده روزانه Natural Glow و آوینو لوسیون مرطوب کننده روزانه. طی سالهای گذشته هر دو به ترتیب بیش از 12 و 11 جایزه کسب کرده اند – و ما احساس می کنیم آنها به جایی نخواهند رفت. آنها فقط خوبه.

بنابراین ، اگر می خواهید روزانه زیبایی خود را با برخی انتخاب های درست و واقعی که به دست آورده اید ، دوباره پر کنید. جذابیت مهر تأیید ، 19 مورد از بهترین ، مقرون به صرفه ترین محصولات زیبایی را که پول می تواند بخرد ، بخوانید.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>