19 بهترین ضد آفتاب معدنی برای تابستان 2021 برای محافظت در برابر اشعه ماورا UV بنفش غیر تحریک کننده

[ad_1]

ما آن را سریع می کنیم: ضد آفتاب نباید پوست شما را قرمز ، ملتهب یا خارش دار کند. اگر چنین شد ، SPF فعلی خود را بیرون بریزید و بهترین ضد آفتاب های معدنی موجود در بازار را بررسی کنید ، که به زودی در مورد آنها می خوانید. ما می دانیم که ضد آفتاب به دلایل بی شماری ضروری است – یکی از آنها جلوگیری از آفتاب سوختگی (دردناک!) است – اما همه آنها برابر نیستند.

Adarsh ​​Vijay Mudgil ، متخصص پوست و مدیر پزشکی پوست و پوست Mudgil در شهر نیویورک توضیح می دهد: “ضد آفتاب های شیمیایی می توانند برای برخی افراد تحریک کننده و آلرژی زا باشند.” وی گفت: برخی از افراد ، طبق گفته متخصص پوست ، كوری ال. هارتمن ، م founderسس پوست ، پوست سلامتی در بیرمنگام ، آلاباما ، “25 درصد از مردم” بزرگ هستند. جذابیت.

اگر این جمله برای شما درست به نظر می رسد ، وقت آن است که یک ضد آفتاب با محافظ های غیر شیمیایی در نظر بگیرید. مودژیل توضیح می دهد ، آنها به دلیل فرمول های “آلی ، بی اثر و ضد آلرژی” خطر تحریک را تقریباً به صفر می رسانند. (اتفاقاً ضد آفتاب هایی که فاقد مواد محافظ شیمیایی هستند به طور کلی برای صخره های مرجانی سالم ترند).

کرم های ضد آفتاب معدنی روی سطح پوست شما نشسته اند و “طیف گسترده ای از طول موج های UV” را به صورت فیزیکی منعکس و پراکنده می کنند ، همانطور که هادلی کینگ ، متخصص پوست و دارای مجوز هیئت مدیره در شهر نیویورک توضیح داد: جذابیت. و از آنجا که قابلیت پایداری در برابر نور را دارند ، نیازی نیست به دفعات ضدآفتاب های شیمیایی دوباره استفاده شوند.

بنابراین ، چگونه تعیین می کنید که یک فرمول SPF برای محافظت از پوست شما به مواد شیمیایی متکی نباشد؟ به گفته مودژیل ، “ضد آفتاب های فاقد مواد شیمیایی باید فقط حاویاکسید روی یا دی اکسید تیتانیوم [or a mix of both] به عنوان مواد فعال آنها. “(لازم به ذکر است که برخی از فرمول ها حاوی مواد فوق الذکر هستند ، به علاوه ترکیبات ضد آفتاب شیمیایی ، بنابراین همیشه سه بار بررسی کنید.)

ما اولین کسی خواهیم بود که اعتراف می کند سهم منفی از ضد آفتاب های معدنی را که باعث ایجاد گچ سفید می شود ، مالش پوست دشوار است و یا به نظر می رسد پوست را خفه می کند ، امتحان کرده ایم. اما خوشبختانه فرمولهای پیچیده و زیبا و آرایشی – مخصوصاً مواردی که مهر تأیید دختر قهوه ای را به خود اختصاص می دهند – طبق آنچه روز به نظر می رسد در حال بیرون آمدن هستند.

در زیر ، 19 SPF را که در هیچ یک از دسته های فوق الذکر قرار ندارند ، بررسی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>