19 بهترین فروش محصولات سالگرد Nordstrom محصولات آرایشی زیر 35 دلار – فروشگاه Kiehl’s، Nars، MAC

[ad_1]

برای کسانی که موهای کوتاه تری دارند ، pomades یک محصول عالی برای حالت دادن است که می تواند به راحتی موها را فرم داده و نرم کند. گرم کردن یک عروسک از باکستر کالیفرنیاClay Pomade محکم و در عین حال انعطاف پذیر با کف دست برای اضافه کردن بافت و / یا تغییر مدل مو در طول روز ، به نظر خودتان.

اگر موهای شما به برخی از TLC های بزرگ نیاز دارد ، پیشنهاد می کنیم از آنها استفاده کنید آودامجموعه درمان تقویت کننده ترمیم گیاهان. ماسک غنی کننده تقویت کننده شدید (به اندازه مسافرت) ، یک درمان شستشو با روغن آووکادو ، ساخا اینچ ، دریای سبز ، نارگیل و آفتابگردان را برای نتایج نزدیک به لحظه و نرم کره انجام دهید. هنگامی که از دوش خارج شدید ، یک گلوبال از درمان Botanical Repair Strengthening Leave-In (تمام اندازه) استفاده کنید ، که پیوندهای آسیب دیده را بازسازی می کند ، وز شدن موها را به حداقل می رساند ، از بین می رود و از موهای شما در برابر مدل دادن به گرما محافظت می کند.

خوشبوکننده Malin + Goetz Eucalyptus در زمینه سفید

ست دئودورانت Malin + Goetz Eucalyptus

اسکراب بدن صاف کننده قابل شگفت آور Origins Ginger روی زمینه سفید

اسکراب بدن صاف کننده قابل شگفت آور Origins Ginger

ضد عفونی کننده دست طبیعی Soeder North Stream روی پس زمینه سفید

ضد عفونی کننده دست طبیعی Soeder North Stream

آیا به دنبال دئودورانت طبیعی و فاقد آلومینیوم هستید که گودال های شما بوی تندی مانند یک جنگل در نیوانگلند بگیرد؟ مالین + گوتزدئودورانت اوکالیپتوس به سیترونیل خنثی کننده بو کمک می کند که باعث تحریک پوست حساس ، پریود نمی شود. این مجموعه بدون الکل همراه با دو بطری سایز بزرگ و اندازه مسافرتی است تا 10 دلار خوب برای شما صرفه جویی کند.

پوست خود را با استفاده از ماساژ زیر دوش درمان کنید ریشه ها اسکراب بدن صاف کننده قابل شگفت آور زنجبیل ، که پوست ناصاف و خشک را از بین می برد و بدن شما را در یک پیله مرطوب کننده مرکباتی و رایحه زنجبیل قرار می دهد. روغن زیتون ، روغن انگور ، روغن سبوس برنج و روغن هسته زردآلو اطمینان حاصل می كنند كه پوست شما پس از بیرون آمدن از وان و هنگام استراحت ، از تغذیه مناسب برخوردار است.

همانطور که ما “دوباره وارد جامعه” می شویم و در اجتماعات اجتماعی بیشتری شرکت می کنیم ، نگه داشتن مواد ضد عفونی کننده دست برای پاکسازی در حین کار مهمتر از هر زمان دیگری است. نه تنها سوئدرضد عفونی کننده دست North Stream حاوی 70 درصد الکل برای از بین بردن میکروب ها به طور موثر است ، اما این اسپری با رایحه تازه همچنین با آلوئه ورا و گلیسیرین فرموله شده است تا دست ها به عنوان دست انداز کودک نرم شود.

Salve Ultimate Strength Hand Kiehl روی زمینه سفید

Salve Hand Ultimate Strength Kiehl

Coola Home & Away Tropical 3-Pack در پس زمینه سفید

Coola Home & Away Tropical 3-Pack

گیاهان علف خوار گیاهخوار را خیس کنید و نرم کنید و روی زمینه سفید قرار گیرد

مجموعه گیاهان دارویی گیاهخواران و گیاهان علف خوار

پس از یک روز طولانی تایپ کردن ، رانندگی ، شستشو و انجام کارهای منزل ، دستان خود را با شانه خالی کنید کیل Ultimate Strength Hand Salve که با گلیسیرین ، روغن زیتون ، کره شی و روغن دانه کنجد فرموله شده است تا پوست را به شدت آبرسانی و آرام کند. در حقیقت ، این فرمول غنی در واقع آب را از هوا می گیرد و جذب می کند و برای جلوگیری از از دست دادن رطوبت در آینده ، در اطراف پوست شما مهر و موم می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>