20 دقیقه وقت برای ماسک صورت ندارید؟ ژل گل سیسلی پاریس اکسپرس در سه دقیقه کار می کند | مرور

[ad_1]

ماسک مناسب صورت برای روزهای پر دردسر: من صاف ژل گل سیسلی پاریس اکسپرس روی پوست من و … همین. دستورالعمل ها می گویند شما می توانید پس از سه دقیقه مقدار اضافی را پاک کنید ، اما رنگ چهره من – که از اواخر گذشته خشک تر شده است – این را می نوشد و چیزی برای پاک کردن نیست. من عاشق صاف کردن آن هستم در حالی که صبح با کودک نوپای خود بازی می کنم (او از تماشای پوشیدن من نیز لگدی می خورد) و سپس می توانم روز خود را ادامه دهم. عصاره های گل موجود در این ماسک سبک بسیار خوب در تسکین و لطافت پوست خشک عمل می کنند ، به طوری که ماسک برنده آن شده است جذابیت جایزه بهترین زیبایی. بعد از استفاده از این ماسک ، می توانم قهوه ام را بگیرم و پسرم را تعقیب کنم یا کار روزم را شروع کنم. من با گونه های گلگون ، شبنم و وقت فراغت مونده ام.

ژل گل سیسلی پاریس اکسپرس را می توانید در نسخه محدود پیدا کنید جذابیت جعبه زیبایی با مضمون زیبایی در خانه.

+ مشترک شدن در جعبه زیبایی ALLURE و 100 دلار دریافت کنید + ارزش محصولات با قیمت 23 دلار در ماه

می توانید Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک شدن در خبرنامه ما برای به روز ماندن در مورد همه چیز زیبایی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>