21 بهترین برنزه کننده سال 2021 برای درخشش همه جانبه

[ad_1]

آیا شما هوس تعطیلات می کنید و به دلیل محدودیت های COVID-19 در مسافرت نیستید یا می خواهید بدون پخت در اشعه ماورا بنفش مضر آفتاب برنزه شوید – خود برنزه کننده یک خدای مطلق است اما همانطور که هر کسی که ناخواسته به نسخه ای خط دار یا نارنجی از خود تبدیل شده است ، می داند ، به ثمر رساندن باورنکردنی اندام آفتاب بوس می تواند شامل برخی پرخطر ازمایش و خطا. دلیل سخت تر بودن ناخن زدن به درخشش مصنوعی از یافتن سایه مناسب برای ایجاد پایه ، این است که افراد برنزه کننده به دی هیدروکسی استون (DHA) اعتماد دارند ، قندی که با خیال راحت پوست را تیره می کند.

همانطور که قبلاً رندی شوئلر ، شیمی دان لوازم آرایشی گفته بود جذابیت، DHA می تواند سخت باشد برای ایجاد ثبات ، از این رو رنگ نارنگی ترسناک. خوشبختانه ، خود برنزه کننده ها مسیری طولانی را طی کرده اند و بسیاری از گزینه های امروزی “برنزه” هایی می دهند که از معامله واقعی قابل تشخیص نیستند.

برای اینکه شما را از بازی مرغ با یک میلیون فرمول نجات دهیم ، ماوس ها ، لوسیون ها ، حوله های حوله – حتی غبارهای صورت – را جمع آوری کردیم که باعث می شود دوستانتان تعجب کنند که در آن زمان قرنطینه خود را از کجا گرفته اید؟

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>