21 بهترین بنیاد داروخانه در سال 2021 | بررسی ها

[ad_1]

به عنوان نویسندگان و ویراستاران زیبایی ، وقتی پایه و اساس به میان می آید ، استانداردهای ما بالاست (گاهی اوقات غیرواقعی است) ، زیرا این یک محصول می تواند پایه و اساس همه آرایش های دیگر را ایجاد کند. همانطور که یک روز خوب بدون آرایش را دوست داریم ، پوست ما همیشه موافق نیست. اما همه بنیادها نمی توانند کار را بدون چین و چروک ، کیک زدن یا پوسته پوسته شدن انجام دهند – بالاخره نشانگر یک پایه عالی همان چیزی است که شما واقعاً نمی توانید بگویید آنجاست. و گرچه خیلی خوب است اگر ما بتوانیم خود را در فرمولاسیون ابریشم درخشان 64 دلاری جورجیو آرمانی غسل دهیم ، کیف پول های ما همیشه به اندازه ما طرفداران زیادی ندارند.

ممکن است ذهنیت شما این باشد که آنچه را که با آرایش می پردازید دریافت می کنید ، اما این قطعاً درست نیست – حداقل ، دیگر نه. تصورات قبلی خود را در مورد آرایش پایه داروخانه دور بریزید زیرا روز به روز بهتر می شود. به ما اجازه دهید موارد دلخواه و آزمایش شده (و مورد تأیید خبره) را معرفی کنیم ، از جمله موارد معرفی شده Best of Beauty و موارد دیگر. به سلامتی راهنمای خرید که بانک را بشکند.

در زیر 21 بهترین وجود دارد بنیادهای داروخانه، به گفته آرایشگران و ویرایشگران زیبایی.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>