21 بهترین روغن پاک کننده سال 2021 – متخصص پوست ، ویرایشگرها

[ad_1]

اگر پوستی چرب یا مستعد آکنه دارید ، مفهوم له شدن روی هر نوع محصول روغنی مانند آن است روغن های پاک کننده احتمالاً زیاد منطقی نیست اما ما قول می دهیم در اینجا منطقی وجود داشته باشد. با تشکر از مفهوم کوچکی به نام تمیز کردن مضاعف ، عادت شروع روزمره با روغن پاک کننده همه چیز از یک مرحله مراقبت از پوست کره جنوبی به یک عمل اصلی تبدیل شده است. بله ، این چیزی است که هرکسی ، صرف نظر از نوع پوست ، می تواند به آن مبتلا شود.

جوشوا زایچنر ، مدیر تحقیقات زیبایی و بالینی در بیمارستان Mount Sinai در شهر نیویورک ، گفت: “از آنجا که روغن روغن را حل می کند ، ایده آل ترین آنها برای استفاده به عنوان پاک کننده است.” جذابیت. وی افزود: روغن های پاک كننده معمولاً دارای یك پایه روغن به همراه یك ماده سنتی تمیز كننده پوست به نام سورفاكتانت هستند كه به اتصال پوست و آلودگی پوست بدون از بین بردن مانع پوستی كمك می كند. فقط مطمئن شوید که روی آنها کار می کنید خشک پوست ، بنابراین باعث از بین رفتن آرایش ، ضدآفتاب و آلودگی ضد آب می شود ، قبل از اینکه با آب ولرم بشویید یا با پارچه نرم ماسلین آن را به آرامی پاک کنید.

و برخلاف دستمال مرطوب های سنتی برای پاک کردن آرایش (یا حتی آب های میسلار) ، روغن های پاک کننده از لطیف ترین محصولاتی هستند که هنوز هم اطمینان حاصل می کنند که آخرین اثر ریمل مژه و اب و رطوبت پاک می شود. هیچ کششی لازم نیست. در واقع ، شما می توانید با یک روغن پاک کننده یک ماساژ آرام و راحت به خودتان بدهید – این یک روش عالی برای پایان دادن به یک روز طولانی و طاقت فرسا است.

در حالی که روغن های تمیز کننده برای مدت طولانی روی صورت شما نمی مانند ، اما صدمه ای نمی بیند که بیشتر آنها با مواد مرطوب کننده تزریق می شوند ، مانند روغن هسته جوجوبا ، روغن هسته زردآلو و عصاره سنتلا آسیا ، که به طور فعال پوست را تغذیه می کند ، تمیز. در زیر ، 21 مورد از ما را بررسی کنید روغن های تمیز کننده مورد علاقه، همانطور که توسط متخصصین پوست و هیئت مدیره توصیه می شود و جذابیت ویراستاران به طور یکسان.

در اینجا پایین پایین است نحوه عضویت در نسخه چاپی Allure برای کارهای روزمره ، توصیه ها و ویژگی های زیبایی بیشتر.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>