21 بهترین محصولات ابرو در سال 2021 که ویراستاران جذاب همه سوگند یاد می کنند

[ad_1]

فرقی نمی کند صورت شما با طاق های نازک و نازک آراسته شده باشد یا ضخیم ، ابروهای بوته ای رویاهای اینستاگرام. احتمال وجود دارد جذابیت ویرایشگر احتمالاً شکل ابرو شبیه به شکل شما دارد. ما ساعت ها و ساعت ها در برابر آینه های ریز خودمان را چیده ایم (بعضی اوقات بیش از حد زیاد می رویم یا یک بار برای همیشه از یک شاخک خداحافظی می کنیم) و روی صندلی های متخصصانی می نشینیم که قوس هایمان را نخ می زنند ، واکس می زنند و رنگ می کنند. برخی از ما همچنین بدون پر کردن ابروهای خود نمی توانیم از خانه خارج شویم ، این بدان معنی است که ما اساساً همه را آزمایش کرده ایم محصول ابرو موجود در بازار

برای به اشتراک گذاشتن دانش به دست آمده از همه کارمندان ما و با آزمایش های واقعی ، محصولات مورد علاقه خود را برای پر کردن ، ضخیم کردن ، مسواک زدن و نگه داشتن ابروهای خود گرد آورده ایم. همه چیز – پودرها ، ژل ها ، خودکارها ، پمادها و مدادها – به علاوه نابغه ترین نکات و ترفندهایی که در طول راه از هنرمندان آرایش (و یکدیگر) آموخته ایم ، در مورد نحوه استفاده از ابزارهای پیشرفته ما حساب می شود.

آماده پیدا کردن محصول ابرو مورد علاقه جدید خود هستید؟ به اسکرول ادامه دهید تا انتخاب های مارک هایی مانند Benefit ، Hourglass ، Glossier و غیره را مشاهده کنید.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>