21 بهترین مرطوب کننده با SPF 2021 – بررسی ویرایشگر

[ad_1]

در اینجا پایین پایین است نحوه عضویت در نسخه چاپی Allure برای کارهای روزمره ، توصیه ها و ویژگی های زیبایی بیشتر.

با ما بگو: “من هر روز ضد آفتاب می زنم ، درست مثل مادر و جذابیت به من آموخت. “خوب ، اکنون این نحوه پیگیری و انجام واقعی آن است. (اسپویلر: این روش آسان تر از آن است که فکر می کنید). مرطوب کننده های روزانه یکپارچه لغزش ضد آفتاب به روال مراقبت از پوست خود بروید زیرا در این فرمول SPF وجود دارد. حتی بهتر ، آنها این کار را بدون به خطر انداختن بافت ، رایحه یا اثربخشی انجام می دهند.

مفهوم این عجایب چند وظیفه ای کاملاً ساده است. آنها ضمن محافظت از پوست در برابر اشعه ماورا بنفش خورشید – و در مقیاس بزرگتر ، از پوست محافظت می کنند و از سرطان پوست محافظت می کنند. فقط توجه داشته باشید ، مانند سایر کرم های ضد آفتاب ، شما باید این موارد را در طول روز دوباره استفاده کنید – هر دو ساعت ، خاص بودن – ماندن حفاظت شده. (آه ، و استفاده از کرم ضد آفتاب در محیط داخلی نیز قابل بحث نیست.)

Y. Claire Chang ، متخصص پوست آرایشی و بهداشتی دارای تاییدیه هیئت مدیره در Union Square Laser Dermatology در شهر نیویورک ، گفت: “محصولات بهداشتی ترکیبی برای مراقبت از پوست اخیراً محبوبیت پیدا کرده اند زیرا مصرف کنندگان سعی در ساده کردن اقدامات مراقبت از پوست خود دارند.” جذابیت “مرطوب کننده های تزریق شده با SPF نتیجه مستقیم تمایل به انجام کار بیشتر با کمتر است.” وی همچنین به ما اطمینان می دهد که فقط به دلیل داشتن یک مزیت اضافی در برابر محافظت در برابر نور آفتاب ، به این معنی نیست که این مواد مرطوب کننده ضخیم تر یا دارای انسداد منافذ هستند. چه چیزی بیشتر: چانگ تأیید می کند که مرطوب کننده های تزریق شده با SPF “توسط همان روش های ضد آفتاب توسط سازمان غذا و دارو (FDA) تنظیم و آزمایش می شوند” ، بنابراین از نظر محافظت رقیق تر نمی شوند.

با کاهش هر گونه نگرانی احتمالی ، چند قانون خانه داری دیگر هنوز قابل استفاده است. چانگ به ما یادآوری می کند که “بیشتر بزرگسالان برای پوشاندن کامل بدن به حدود یک اونس ضد آفتاب (یک لیوان پر از لیوان) نیاز دارند.” چانگ برای صورت و گردن شما می گوید که برابر است با تقریباً 0.3 قاشق چای خوری یا اندازه دو نیکل. و نواحی معمولاً فراموش شده را فراموش نکنید ، مانند پلک ها ، گوش ها و سینه.

در زیر 21 فرمول مورد علاقه ما آورده شده است که شامل بسیاری از انتخاب های مورد تایید متخصص پوست برای استفاده در بازار و خرید شما می باشد. اکنون ، بیرون بروید و مراقبت از پوست را ایمن انجام دهید.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>