21 به روزرسانی عروسی که شبیه مدل های عروس معمولی شما نیستند

[ad_1]

در اینجا یک بازی سرگرم کننده برای بازی در مهمانی ها وجود دارد: سعی کنید این دو کلمه را در زبان انگلیسی مشخص کنید که وقتی با هم ترکیب می شوند به طرز وحشتناکی پنیر به نظر می رسند عروس و بالا بردن. (امتحان کنید. خودتان را ناک اوت کنید. انجام نمی شود.) متأسفانه ، چندین دهه کار “بیش از حد” ترس در قلب عروسهایی که حتی از راه دور فکر می کنند موهایشان را برای روز بزرگ خود پوشیده اند ، زده است. اما یک راه آسان برای تضمین نتیجه شیک این است که از آنچه معمولاً تصور می کنیم دور شوید بروزرسانی های روز عروسی.

اگر می دانید کجا را جستجو کنید ، بسیاری از آپدیت های غیرپسیر وجود دارد: یعنی فرش قرمز و حتی زندگی روزمره. دم اسبی که به باشگاه می روید می تواند نتیجه ای بسیار زیبا با بافت مناسب و جایگذاری مناسب داشته باشد. شاخه های موجود در عکس قدیمی جشن عروسی شما می تواند یک بازگشت تازه و مدرن را ایجاد کند. و بله ، حتی یک نان آشفته و تکه تکه می تواند مانند افسانه ترین مدل موی عروسی در جهان احساس شود به شرطی که ایمن باشد و احساس کند شما.

ما با گروهی از آرایشگران با استعداد صحبت کردیم تا نکات مهم را در مورد شکستن قالب کلیشه های عروسی و به دست آوردن دقیق ظاهری که می خواهید هنگام راه رفتن در راهرو بپوشید ، دریافت کنیم. همه تکنیک ها و توصیه های محصول را که می توانید امیدوار باشید در اینجا پیدا کنید تا شما ، شریک زندگی خود و موهای خود بتوانید همیشه و همیشه خوشبخت زندگی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>