21 محصول مراقبت از پوست که مانند بوتاکس در بطری کار می کنند

[ad_1]

در تلاش برای خلاص شدن از شر خطوط ریز و شل شدن پوست شل ، رفتن به زیر سوزن – چه برای تنظیم کننده عصبی و چه برای پرکننده – عالی است. با این اوصاف ، اگر از فکر اشیا sharp تیز بر حذر باشید (شرم آور نیست) یا صدها (یا هزاران نفر) دیگر برای استفاده از درمان های داخل مطب ندارید ، راه حل های موضعی بدون درد ، ظریف و نسبتاً ارزان وجود دارد که مطمئناً می تواند به جلوگیری از علائم اولیه پیری کمک کند.

دین Robinson ، متخصص پوست و موقت در هیئت مدیره مستقر در کانتیکت ، توضیح می دهد: “بهترین کرم های ضد خط ، کرم هایی هستند که به ساختن عناصر سازنده پوست ما یعنی الیاف کلاژن و الاستین کمک می کنند.”

به عنوان مثال ، وی رتینوئیدهای موضعی ، پپتیدها و فاکتورهای رشد را برای کمک به گردش سلول های پوست ، افزایش فیبرهای کلاژن و آبرسانی به پوست برای کاهش ظهور خطوط ریز توصیه می کند. خوشبختانه مارک های بی شماری در بازار وجود دارند که از ترکیبات فوق الذکر و همچنین فن آوری های نوآورانه برای استفاده فوق العاده از فرمول های خود استفاده می کنند.

در زیر ، 21 چشم خود را با 21 محصول مراقبت از پوست – از جمله مرطوب کننده ها ، سرم ها و روش های درمانی – جشن بگیرید و همه به شما کمک می کند تا خطوط را از بین ببرد و چین ها را پر کند. بدون سوزن ، دوست من.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>