22 طرح هنری ناخن بهاری که باید در سال 2021 امتحان کنید – عکس ها

[ad_1]

با این سرعت ، ممکن است تا پیش از این شاهد گرمای هوا نباشیم ژوئن. اما آیا این امر ما را از رویاپردازی در مورد زمان های آفتابی تر پیشگیری کرده است؟ اصلا. به طور دقیق تر: ما نمی توانیم از فکر کردن در مورد چشمگیر چشم پوشی کنیم طرح های هنری ناخن بهاری و مانیکورهایی که قرار است در ماه های آینده امتحان کنیم. و ما می دانیم که نمی توانیم تنها کسانی باشیم.

سال گذشته ، متخصصان مانیکور برخی از بزرگترین روندهای هنر ناخن را که در سال 2021 شاهد آن بودیم پیش بینی کردند – از جمله رقم های چند رنگ ، مطبوعات تزئین شده و طرح های برگشت. به تازگی ، این ظاهر در تمام فیدهای کاوش اینستاگرام در حال نمایش است.

خوشبختانه ، ناخن های پشت این مانیکورهای حماسی بیش از اینکه از الهام خود با آنها خوشحال شوند ، خوشحال بودند جذابیت. حتی بهتر: آنها برخی از بهترین نکات و ترفندهای خود را برای نحوه بازآفرینی آنها در خانه ارائه داده اند ، که بسیار شگفت انگیز است ، با توجه به اینکه بسیاری از ما هنوز به دلیل همه گیری ، از آرایشگاه های ناخن اجتناب می کنیم.

پیش رو ، شما 22 ایده خیره کننده و آسان برای انجام ناخن پیدا خواهید کرد – از جمله ناخن های گل کریستالی ، نکات غیر منتظره فرانسوی ، پیچش روی نقاط پولکا و موارد دیگر. علاوه بر این ، توصیه های لاک ناخن را از خود سازندگان دریافت خواهید کرد. تقریبا بهار مبارک!

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>