2221 LGBTQ + تأثیرگذاران و فعالان مد

[ad_1]

انتخاب اینکه چه کسی را در اینستاگرام دنبال کنید – به خصوص اگر در فید خود به طور منظم پیمایش کنید – فوق العاده مهم است. مارک ها و اینفلوئنسرهایی که در آنجا با آنها ارتباط برقرار می کنید توانایی تأثیر در روز شما و تغییر روحیه شما را دارند. تا آنجا که به مد مربوط می شود ، در بهترین روزها این افراد می توانند به شما الهام دهند تا از رختخواب خارج شوید و لباسی بپوشید که بیانگر شخصیت شما باشد. هیچ خلاق ، هنرمند ، طراح و مدل بهتری وجود ندارد که بتواند برای همه اینها (و بعداً برخی دیگر!) دنبال کند ، نسبت به 22 موردی که ما در اینجا جمع کرده ایم.

“اگرچه ممکن است به نظر برسد [that my favourite colour is black]، اجازه ندهید شما را گول بزنم. من همه رنگهای پر جنب و جوش رنگین کمان را دارم که از درون تراوش می کنند. “

تمام افراد جامعه LGBTQ + ، این افراد شیک اهمیت زندگی آزاد و استفاده از فرصتی را برای تجربه نمایش ظاهری خود قائل هستند. آنها به خوبی می دانند که سلیقه همیشه در حال تکامل و منحصر به فرد است و #OOTDs آنها بازتاب دهنده آن است. حتی با وجود تمام پروژه های شلوغی که آنها روی آن کار می کنند – تعدادی از آنها سفیران All Star هستند که اخیراً در کمپین Converse Pride معرفی شده اند! – می توانید اعتماد کنید که آنها با لحن امضای خود الهام می گیرند.

پیمایش کنید تا مستقیماً از خود تأثیرگذاران در مورد چگونگی توصیف زیبایی شناسی خود بشنویم ، زیرا ما با همه آنها صحبت کردیم تا درباره آنچه دوست دارند پست کنند بیشتر بدانیم. یک چیز آنها را به هم پیوند می دهد؟ تعهد آنها به دوست داشتن خود و اجازه دادن به شخصیت واقعی آنها از طریق درخشش. مدیر مسئول خارج از آنجا مگ اورن جونگ به طور خلاصه این جمله را به بهترین وجه بیان می کند: “اگرچه از طریق خوراک من به نظر می رسد که هنگام سفر به دنیا رنگ مورد علاقه من سیاه است ، اما اجازه ندهید شما را گول بزنم. من تمام رنگهای پر جنب و جوش رنگین کمان را از درون در حال خروج دارم.” او تنها کسی نیست که بیشتر به صنعت مد علاقه دارد. . .

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>