23 بهترین برس آرایش سال 2021 برای هر مرحله از برنامه های معمول خود

[ad_1]

مطمئناً ، مجموعه های برس شاخ تک شاخ براق و ابزار آرایش مسواک مانند اینستاگرام دوست داشتنی و آب نبات کاملاً پوچ و جالب هستند. اما اگر از یک آرایشگر حرفه ای در مورد بهترین برس های آرایش موجود در بازار بپرسید ، انتخاب آنها کاملاً کلاسیک ، تصفیه شده و با آزمایش زمان انجام می شود – مهم نیست که این ابزارها برای استفاده در چشم ، لب ، استخوان گونه یا هرجای دیگر در نظر گرفته شده اند. دیگر

برای اثبات آن ، ما از افراد حرفه ای خواستیم تا ابزاری را که همیشه در کیت خود نگه دارند ، آشکار کنند. (بعضی از آنها حتی به احتمال زیاد مضربی از آنها را نگه می دارند.) انتخاب های زیر برای بهترین برس های آرایشی شامل کرک ترین ، واضح ترین ، نرم ترین و دقیق ترین مواردی است که آرایشگران هنگام ایجاد تمام آن ظاهر خیره کننده ای که ما آنقدر تحسین شما می کنیم ، قسم می خورند افراد مشهور مورد علاقه و در اینستاگرام.

ما حتی چندین برنده جایزه بهترین زیبایی را اضافه کردیم تا لیست را جمع کنیم. بهترین قسمت این است که حلقه فقط 8 دلار باشد ، بنابراین تهیه یک کیت تایید شده توسط بهترین هنرمندان آرایشگر از بهترین برس های آرایشی نیازی به شکستن بانک نیست.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>