23 بهترین شامپو و نرم کننده بنفش برای موهای بلوند 2021 – توصیه های سبک

[ad_1]

جهان ممکن است هرگز واقعاً بدانید بورها بیشتر لذت می برند. صرف نظر از این ، بورهای بطری و کسانی که به طور طبیعی برکت دارند ، ساده ترین راه برای یخ نگاه داشتن رنگ خود را استفاده از ترکیب شامپو بنفش را در برنامه روز شستشوی خود قرار دهید. شیمیدان لوازم آرایشی جینجر کینگ توضیح می دهد: “شامپو بنفش برای موهای نقره ای یا بلوند بهترین عملکرد را دارد زیرا می تواند برنج را خنثی کند و رنگ موی تمیز و روشن تری ایجاد کند.” “این بر اساس تئوری چرخ رنگ است ، همان اصلی که مردم برای اصلاح رنگ در آرایش استفاده می کنند برای به حداقل رساندن نقص است.”

در حالی که این محصولات نمی توانند رنگ شما را به طور کامل تغییر دهند ، اما می توانند به شما در حفظ رنگ فعلی شما کمک کنند. (اوه ، و تعجب ، سبزه ها همچنین می توانند از محصولات بنفش برای کاهش رنگ گرم شدن بیشتر بهره مند شوند.) Kiyah Wright ، آرایشگر و بنیانگذار موزه مو در لس آنجلس که با جنیفر هادسون ، Tyra Banks و Laverne Cox کار می کند ، موافق است کسانی که سفید کننده بیشترین بهره را برای استفاده از یک گزینه جایگزین مبتنی بر بنفشه در هفته دارد.

با این حال ، وی به مشتریان توصیه می کند هنگام استفاده از برخی محصولات ارغوانی احتیاط کنند زیرا باعث لک می شوند. رایت هشدار می دهد: “اگر موهای بلوند یخی دارید و یک شامپوی بنفش را برای مدت طولانی روشن نگه دارید ، رنگ موهای شما به رنگ بنفش آبی خواهد بود”. بنابراین حتماً دستورالعمل ها را با دقت بخوانید و مطمئن شوید که جلسه خود را متناسب با آن وقت می گذارید.

بین گزینه های دوستدار داروخانه و گزینه های سطح بالاتر توصیه شده توسط متخصصان سبک ، در اینجا گزینه های 23 بهترین شامپوهای بنفش در بازار برای همه نیازهای خود را برنج.

تمام محصولات برجسته در Allure توسط ویراستاران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>