25 متخصص پوست سیاه پوست در ایالات متحده | ملانین ویرایش

[ad_1]

ما یک غواصی عمیق انجام داده ایم و فهمیدیم که کمبود دانش در مورد پوست ملانیت شده در پوست عمومی رایج است – و اکنون امیدواریم که این مسئله را تغییر دهیم. به قول معروف ، بعد از دانش عمل می شود. افراد سیاه پوست هنگام جستجوی یک متخصص پوست که نه تنها برای او آموزش دیده بلکه علاقه شدیدی به ارزیابی و درمان پوست غنی از ملانین دارد ، بسیار دشوار هستند. عواملی مانند محل سکونت و فقط دانستن اینکه از چه چیزی می خواهیم بپرسیم یا باید مراقب آن باشیم ، اغلب موانع اصلی یافتن مراقبت های خوب هستند.

و در حالی که متخصصان پزشکی از هر زمینه ای می توانند پوست مخلوط شده را درمان کنند ، ثابت شده است که متخصصین پوست سیاه اغلب به تجارب شخصی و تربیت فرهنگی مجهز هستند که برای کاهش تعصبی که مدتهاست در فضای پزشکی بیداد می کند لازم است. دانستن اینکه چگونه شرایط پوست در تونهای عمیق تر نشان داده می شود و به بهترین روشها (و مواد تشکیل دهنده) توصیه می شود که برای فنوتیپهای پوست IV-VII (پوست قهوه ای روشن تا سیاه) توصیه می شود ، کاملاً آگاه است.

به همین دلیل ما لیستی از متخصصان پوست دارای تاییدیه Black board از سراسر کشور – از شهر نیویورک تا لس آنجلس (و بسیاری از مکانهای بین این دو) – تهیه کرده ایم که متخصص انواع مختلفی از نگرانی های پوستی پزشکی هستند ، از جمله ریزش مو ، رنگ آمیزی زیاد ، و آکنه ، و همچنین متخصصان در عمل پوست و زیبایی و جراحی. این یک لیست جامع نیست اما امیدوارم به عنوان یک شروع کار کند. اگر به دنبال گزینه های بیشتر ویژه ایالت خود هستید ، توصیه می کنیم از سایت blackdermdirectory.com دیدن کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پوستی که در آن قرار دارید ، هرگز دیر نیست و ما امیدواریم که فهرست های این چنینی نه تنها یافتن یک متخصص پوست را آسان کنند بلکه به قدرت بخشیدن به جامعه سیاه برای محافظت از پوستی که در آن هستیم ادامه دهیم – عشق.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>