27 بهترین ماسک مو در داروخانه 2021 برای هر بافت – نظرات

[ad_1]

سلامت موهای شما به اندازه زیبایی ، بلند یا حجیم بودن آن مهم است. اما مراقبت از موهای شما می تواند کمی چالش برانگیز و وقت گیر شود ، خصوصاً بعد از همه سفید کردن ، بافتن ، استفاده از حرارت و دستکاری کلی برخی از ما. خوشبختانه ، استفاده از روش های درمانی مناسب اغلب می تواند به بازگشت موهای شما به شکوه قبلی کمک کند ، مهم نیست که چقدر آسیب دیده است.

ماسک های مو یکی از راه های اصلاح رشته های پریشان است. و در حالی که این روش های درمانی از طیف گسترده ای از فرمول ها و قیمت ها برخوردار هستند ، اما در هسته اصلی آنها ، ماسک ها سرشار از مزایای تقویت کننده رطوبت و تقویت کننده رشته هستند. مایکل دوییناس ، آرایشگر مستقر در لس آنجلس توضیح می دهد: “این مواد معمولاً مملو از مواد رطوبت و صاف کننده هستند.” بدنبال موادی مانند روغن های آبرسان (روغن نارگیل و آووکادو همیشه مرطوب کننده های قابل اعتمادی هستند) و همچنین ماسک هایی که پروتئین های هیدرولیز شده – از اسیدهای آمینه و پپتیدها ساخته شده اند – هستند تا به طور همزمان به تعادل رطوبت و تقویت مو کمک کنند.

جینا ریورا ، آرایشگر مستقر در سن دیگو موافق است و می افزاید که برخی از مواد اغلب شامل صاف كردن كراتین و تقویت اسیدهای چرب هستند. در صورت امکان ، او توصیه می کند از ماسک های مو که با سیلیکون فرموله شده اند ، استفاده کنید. به خصوص اگر موهای ظریف تری دارید که به راحتی وزن می شود و یا موهایی که در حفظ رطوبت مشکل دارند ، از این ماده اجتناب کنید. آرایشگر می گوید جذابیت اگرچه سیلیکون ها “می توانند موهای سالم ایجاد کنند” ، اما همچنین می توانند پوست سر را پوشانده ، “منافذ پوست را مسدود کرده و موهای شما را از داخل خشک کنند.” پیش از این شیمی دان آرایشی و بهداشتی Ni’Kita Wilson تایید کرد جذابیت سیلیکون ها مانند دی متیکون مانع از ورود رطوبت به موهای شما می شوند و باعث خشک شدن آن می شوند.

چه موهای شما بعد از قرارهای رنگی زیاد به رطوبت اضافی احتیاج داشته باشد و چه شکاف های انتهایی شما کمی از کنترل خارج شده باشد ، ماسک های مو یک راه حل نسبتاً سریع هستند. ممکن است آنها به اندازه نمونه های ماسک صورت خود Instagramable نباشند ، اما این باعث می شود که آنها کمتر از این لازم نباشند. ترکیب صحیح مواد می تواند رشته های سرخ شده را تقویت کند ، موخوره صاف ناشی از آسیب را ایجاد کرده و عطش موهای خشک شده را برطرف کند. شریل برگامی ، آرایشگر مو در نیویورک می گوید: “مواد بسیار مرطوب کننده ماسک مو به شما رطوبت و تغذیه مورد نیاز موها را می رساند.” جذابیت.

خوشبختانه ، برخی از بهترین ماسک های مو را می توان در داروخانه محلی خود یافت – و به راحتی در دسترس آنلاین – با قیمت بسیار لذت بخش است. چه کل سر شما به آن احتیاج داشته باشد و چه فقط اهداف شما ، در اینجا برخی از بهترین درمان ها و ماسک های عمیق موجود در بازار است که توسط جذابیت ویراستاران و آرایشگران برای هر نوع مویی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>