27 مارک زیبایی سلبریتی که برای اقامت در اینجا هستند

[ad_1]

افراد مشهور تا زمانی که تصاویرشان قابل چاپ باشد با زیبایی ارتباط داشته اند. اینفلوئنسرهای اصلی ، بازیگران و موسیقیدانان مشهور چهره (و مو و بدن) خود را به کمپین های تبلیغاتی بی شماری برای مارک های زیبایی قرض داده اند و تا به امروز ، اغلب به عنوان “سفیران مارک” بسیار جبران ناپذیر. اما به نظر می رسد امروزه سخنگوی برند زیبایی برای برخی از افراد مشهور مشتاق و بلندپرواز از نظر زیبایی کافی نیست. ما در عصر مارک زیبایی سلبریتی ها زندگی می کنیم.

مطمئناً ما شاهد این بوده ایم که تعداد بیشماری از افراد مشهور عطر یا دو یا 25 عطر را عرضه کرده اند ، اما قرن 21-و به ویژه در چند سال گذشته-شاهد افزایش بی سابقه ای در زمینه تولید لوازم آرایشی ، مراقبت از پوست و مراقبت از مو بوده است. مردمی که نمی توانند در برابر جذابیت کارآفرینی زیبایی مقاومت کنند. برخی در حال حاضر آمده و رفته اند (زیبایی دسر جسیکا سیمپسون را به خاطر دارید؟) ، در حالی که برخی دیگر ثابت کرده اند که یک برند زیبایی مشهور به یک صنعت اصلی ماندگار تبدیل شده است (یعنی زیبایی معنی دار سیندی کرافورد).

و علیرغم ماهیت ظاهراً متغیر این ژانر و خستگی که اغلب بر اشتیاق طرفداران بیشتر است ، مارک های زیبایی مشهور هیچ نشانه ای از کند شدن نشان نمی دهند. ما می دانیم که حداقل نیمی از دوجین مورد تأیید قرار گرفته اند ، برخی از افراد مشهور که قبلاً در یک رده لوازم آرایشی موفق شده اند و می خواهند به دیگری برسند. (موی فنتی ، کسی؟)

در اینجا ، افراد مشهوری را خواهید دید که در حال حاضر دارای مارک های زیبایی پر رونق هستند. محصولات ستاره ای هر یک اثبات این است که یک ستاره است نام روی برچسب دلیل محکمی برای امتحان کردن یا عدم امتحان کردن آنها نیست زیرا برخی تحقیقات ، علم و تفکر جدی در این زمینه ها انجام شده است.

همه محصولات برجسته در Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته دریافت کنیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>