29 بهترین عطر تابستانی سال 2021 – بررسی عطرهای تابستانی

[ad_1]

روزهای گرم تابستان خنک است رایحه های تابستانی، و گرچه تغییر عطر و بوی خود با فصل دقیقاً اجباری نیست ، اینها هستند عطرهای جدید به شما دلایل TK را دقیقاً انجام می دهد. ما در حال جابجایی لایه های دنج برای سبک بودن هوا هستیم و به دنبال بوی ترد ، درخشان و با طراوت تری هستیم تا جای رایحه های عمیق و چوبی را بگیرد که در تمام زمستان ما را گرم می کرد.

این عطرهای جدید و نشاط آور با گلهای کلاسیک ، تازه و دلپذیری گرمترین فصل را بازی می کنند ، نت های مرکبات که فوراً روحیه شما را سبک می کنند. رایحه های خنک ، نسیم و اقیانوس وجود دارد که ذهن شما را مستقیماً به سمت ساحل هدایت می کند ، و البته چند شورشی وجود دارد که تابستان بودن برای آنها اهمیتی ندارد – آنها فارغ از بقیه ، عمیق ، غنی و کاملاً خوشمزه می شوند. درجه حرارت.

مخلوط های متعادل شیرین ، تازه و گل به اندازه کافی روشن هستند که در گرمای تابستان مورد توجه و ظرافت قرار می گیرند و باعث می شوند بطری های مناسب برای نمایش ، املاک و مستغلات پیشخوان عرشه را بدست آورند. این که آیا آنها یادداشت های سنتی تابستان را به دست می آورند یا هر دلیلی برای تغییر شرایط در این فصل به شما می دهند ، این رایحه های تازه و با طراوت ، حواس شما را به حالت سعادت مانند تعطیلات منتقل می کنند – حتی اگر نزدیک بمانید به خانه.

ملاقات خود را عطر تابستان ترکیب اصلی

تمام محصولات برجسته در Allure توسط ویراستاران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>