30 ایده ایده آل برای رنگ مو بور برای هر رنگ پوست – عکس ها

[ad_1]

طبق بیشتر تخمین های صحیح ، فقط حدود دو درصد از جمعیت جهان به طور طبیعی بلوند هستند. و در حالی که آمار در مورد اینکه چگونه بسیاری از ما از طریق دیگر بلوند هستیم ، نتیجه ای ندارد – بلوند “غیرطبیعی” بسیار خشن است ، نه؟ – ما می خواهیم شرط بندی کنیم که بلوند بیشترین درخواست سایه در آرایشگاه و بیشترین خرید سایه خارج از جعبه داروخانه است.

باورتون نمیشه؟ به مشهور مورد علاقه خود فکر کنید. شانس این است که آنها در دوره ای از زندگی حرفه ای خود را بلوند کرده اند. ناگفته نماند از خودتان: اگر روی این مقاله کلیک کرده اید ، احتمالاً شما هم بلوند بوده اید یا فکر می کنید و شما در شرکت خوبی هستید. به هر حال ، جذابیت جهانی بور معنی دارد. برای افراد مبتدی ، این رنگ حدود یک میلیارد تغییر مکان دارد ، از خنک ترین و یخ زده ترین سایه نقره ای گرفته تا غنی ترین و خاکی ترین رنگ قارچی. و همچنین سایه هایی از طلا ، عسل ، کره ، آفتاب و برف اسکاندیناوی وجود دارد.

حتی ما را با موارد برجسته شروع نکنید. برخی از مو بورها به طرز خطرناکی نزدیک به سبزه پویا معاشقه می کنند. دیگران فقط یک زمزمه از بلوط هستند. و همین قابلیت پذیری است که موهای بلوند را به طور جهانی چاپلوس می کند. حرف ما را قبول کنید: یک بلوند برای شما وجود دارد. چه پوشیدن یک کلاه گیس بلوند را انتخاب کنید ، چه اینکه تصمیم بگیرید روی صندلی سالن بنشینید و اجازه دهید سفید کننده کار خود را انجام دهد ، شما گزینه های متنوعی در طیف گسترده ای از رنگ ها و تن ها را در اختیار دارید. Ahead منتخبی از برخی از مو بورهای مورد علاقه ما است ، همراه با برخی توصیه های تخصصی از رنگ آمیزان برتر در مورد نحوه انتخاب سایه مناسب.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>