30 بزرگترین روند اصلاح مو در سال 2021 – به عکسها مراجعه کنید

[ad_1]

باور کنید یا نه ، سال 2020 یک سال بود بزرگ سال برای کوتاهی مو – COVID-19 لعنت شود. در بهار ، شاهد بودیم افراد بی شماری از تعطیلات سالن بهانه ای برای بازی آرایشگر ، دادن موهایشان ، لایه ها و برشهای وزوز استفاده می کنند. و پس از بازگشایی مشاغل ، مردم به دو سبک آرایشگر محبوب خود برای لمس و تغییر شکل کامل حرکت کردند. این باب بسیار محبوب بود ، همانطور که سرهای تراشیده و تراشیده شده پیکسی. هرچند از طرف تلنگر ، به نظر می رسد نگهداری کم – مانند انفجارهای بلند و برش یک طول – در همه جا دیده می شود.

علی رغم موانع آشکار همه گیر ، افراد مشهور مورد علاقه ما هنوز هم می توانند در طول سال از موهای خود استفاده کنند. حتی در حین قفل کردن ، بسیاری از لیست های A خلاق بودند و کارهای خود را انجام می دادند و کارهای رنگ آمیزی را در خانه انجام می دادند (با نگاهی به شما ، بلا حدید) و هنگامی که سالن ها دوباره باز شدند ، بسیاری از آنها سریعاً به آرایشگران خود برای برش پس از قرنطینه مراجعه کردند. با توجه به ساکن بودن جهان برای تقریباً یک سال ، روند اصلاحات زیادی از سال گذشته در سال 2021 وجود دارد ، اگرچه موارد جدیدی نیز وجود دارد. بنابراین ، به اندازه کافی چت چت: برای اینکه بفهمید کدام مدل مو عالی است ، فقط به پیمایش ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>