31 ایده ناخن روز ولنتاین که باید در سال 2021 امتحان کنید

[ad_1]

مقدار زیادی لاک ناخن قرمز مانده از فصل تعطیلات دارید؟ خبر خوب: می توانید از آن برای استفاده کنید روز ولنتاین هنر آرایش ناخن. البته این رنگ کلاسیک در طول سال است ، اما با عشق در هوا و قلب هایی که به عنوان اصلی ترین نماد ماه شادترین روز سال خدمت می کنند ، رنگ قرمز به جز رنگ رسمی روز ولنتاین تبدیل شده است و بنابراین یک انتخاب محکم است. برای جشن گرفتن از طریق مانیکور.

اگرچه ، وقتی می گوییم این یک انتخاب جامد است ، به این معنی نیست که وقتی ناخن های خود را برای روز ولنتاین می زنید ، باید به سایه ای محکم بچسبید. کارهایی را انجام دهید که به شکل قلب یا نکات فرانسوی در می آیند. و در حالی که به آن علاقه دارید ، چند رنگ مربوط به عاشقانه مانند صورتی و حتی سیاه را در آن بگنجانید. ایده های بسیار زیبا و هوشمندانه ای در زمینه هنر ناخن وجود دارد – برخی از آنها به راحتی انجام DIY می شوند ، و برخی دیگر احتمالاً می خواهید به متخصص ناخن مورد علاقه خود ببرید (اگر برای انجام این کار راحت هستید).

ما برخی از شیرین ترین ایده های مانیکور روز ولنتاین را جمع آوری کرده ایم تا به شما القا کند قلب خود را روی ناخن های خود ببندید. به پیمایش ادامه دهید تا عاشق برخی از هنرهای ناخن شایان ستایش شوید.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>