32 ایده مدل موی عروسی برای موهای کوتاه – به عکسها مراجعه کنید

[ad_1]

خودتان را در هر تعداد وبلاگ عروسی یا تابلوهای Pinterest پیدا کنید و احتمالاً تصاویر پشت به عروس هایی با لباس های بسیار سفید با موهای بلند تا بلند را مشاهده خواهید کرد. و گرچه امواج روان قطعاً یک گزینه دوست داشتنی است ، این سال 2021 است: برخی از ما به سادگی عضو چنین نمایش محدود زیبایی نیستیم. و علی رغم کمبود نسبی الهام عروسی برای بچه ها و پیکس ها ، شما می توان تعداد زیادی مدل مو را روی موهای کوتاه اجرا کنید. گزینه ها به اندازه ای که فکر می کنید برخی از افراد محدود نیستند.

شاید شما همیشه موهای کوتاه داشته باشید. شاید شما وقت (یا تمایل) برای رشد آن قبل از روز بزرگ را نداشته باشید. یا شاید شما بخواهید برای چرخش خود در راهرو یک ریزه کاری چشمگیر ایجاد کنید. چه عروس باشید و چه فقط میهمان ، می خواهید موهایتان به حالت صاف درآید و ما چند پیشنهاد برای نحوه آرایش یال بریده شده داریم. این مدل های مو مناسب برای کوتاه و شیرین نگه داشتن چیزهاست – حتی در روز عروسی شما.

ما با چند مورد موافق مو مورد علاقه خود صحبت کردیم تا نتیجه کمتری در مورد اینکه در روز بزرگ شما از آرایشگر خود بخواهید یا اگر شما از نوع DIY هستید ، کوک خود را ظریف بدست آوریم. اکنون این صفحه را علامت گذاری کنید و وارد این مدل موهای زیبا و مناسب عروسی برای موهای کوتاه شوید.

تمام محصولات برجسته در Allure توسط ویراستاران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>