32 پرتره تولد کیت میدلتون از خانواده اش گرفته است

[ad_1]

خاندان سلطنتی به دلیل سنت های بسیار معروف هستند. گرچه اکثر آنها کاملاً رسمی هستند و به پروتکل خاصی احتیاج دارند ، به خصوص یک سنت ساده اما شیرین وجود دارد که ما هر ساله منتظر آن هستیم: پرتره های تولد خانواده کاترین ، دوشس کمبریج. برای بزرگداشت روز خاص یک سلطنت ، کاخ به طور معمول دسته جدیدی از پرتره ها را منتشر می کند و نگاهی صمیمی تر به زندگی شخصی آنها به مردم می دهد. معمولاً یک عکاس برای گرفتن این عکسهای مورد تأیید کاخ استخدام می شود ، اما از آن زمان ، اولین تولد پرنسس شارلوت در سال 2016 ، دوشس کمبریج مهارت های عکاسی خود را استفاده کرده و گرفتن این پرتره ها را برای شارلوت ، پرنس جورج به یک سنت تبدیل کرده است. ، و پرنس لوئیس.

اخیراً ، او چیزهای جالب توجهی را در مورد شاهزاده ویلیام بازی کرده است که برای تولد 38 سالگی او با بچه هایشان بازی می کند و پرنس لوئیس برای 3 سالگی با دوچرخه خود بازی می کند. پیش رو ، نگاهی به تمام پرتره های ارزشمند تولد که کاترین در طول این سالها از خانواده اش به اشتراک گذاشته است ، بیندازید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>