33 بهترین سرم صورت سال 2021 برای نوع پوست شما

[ad_1]

اگر یک مرحله در رژیم های مراقبت از پوست روزانه ما وجود دارد که جرات نمی کنیم از آن بگذریم ، استفاده از سرم است. سرم ها بهترین راه برای رساندن دوز بسیار غلیظ و قوی از مواد فعال به پوست هستند. چه آنتی اکسیدان ها باشد ، چه اسید هیالورونیک ، پپتیدها ، چه گیاهان و یا تعداد دیگری از مواد تشکیل دهنده ، سرم ها می توانند مولکول های کوچکتر را به عمق پوست منتقل کنند و در آنجا بیشترین سود را دارند.

“دلیل اصلی توانایی سرم در انجام این کار به خاطر کاری است که انجام می دهند نه کنت هوو ، متخصص پوست با مجوز از هیئت مدیره در شهر نیویورک می گوید: “بر خلاف مرطوب کننده ها ، سرم ها حاوی مواد محکم و محکم هوا نیستند ، که به آنها اجازه می دهد عمیق تر به اپیدرم نفوذ کنند و مواد فعال خود را حمل کنند. با آنها.”

دلیل دیگر اینکه چرا سرم ها یکی از پایه های اصلی تازه کارها و دوستداران مراقبت از پوست است؟ فاکتور احساس خوب الن مارمور متخصص پوست دارای مجوز از هیئت مدیره در نیویورک می گوید: “سرم ها مرطوب کننده های جدید هستند.” جذابیت. “آنها برای لایه بندی مناسب هستند – مانند یک آغازگر روی پوست تمیز قبل از آرایش یا ضد آفتاب.”

خوشبختانه ، یک دنیا گزینه های سرمی وجود دارد ، از جمله انواع پایه ویتامین C و فرمول های رفع تشنگی که با اسید هیالورونیک تزریق می شوند ، متناسب با نوع پوست و نگرانی شما. در حقیقت ، ما 34 مورد از آنها را در زیر آورده ایم ، بنابراین به جستجوی مورد علاقه خود ادامه دهید.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>