33 بهترین محصولات آرایشی و زیبایی در Target برای خرید در سال 2021

[ad_1]

با کمبود یک ماشین کاملاً جدید ، تقریباً می توانید خرید کنید هر چیزی در هدف. از همه مهمتر ، پیشنهادات زیبایی خرده فروش به همان اندازه گسترده است. خرده فروش بزرگ در طول چند سال اخیر محصولات مراقبت از پوست ، آرایش ، مو و ناخن خود را افزایش داده است. به عنوان مثال ، او در اواخر سال 2018 یک مارک داخلی ارزان قیمت با بیش از 70 محصول مراقبت شخصی راه اندازی کرد و نماد Target Clean خود را گسترش داد تا شامل هزاران محصول زیبایی در تابستان 2019 شود. فقط در یک سال گذشته ، برخی از مارک های مورد علاقه ما به این ترکیب اضافه شده است – یک سفر سریع به فروشگاه (یا یک بازدید سریع از وب سایت آن) بسیار وسوسه انگیز است.

استفاده از راهروهای زیبایی Target حتی از قبل جالب تر از گذشته است زیرا آنها منبع برخی از بهترین مارک های زیبایی در حال رشد شده اند. شرکت های Indie مانند Amie و Olive & June در میان مارک های قدرتمند Olay و L’Oréal Paris یافت می شوند. در همین حال ، مارک های زیبایی کره ای مانند Sweet Chef در کنار مراقبت از پوست توسط Differin و SLMD Skincare به توصیه متخصص پوست ظاهر می شوند.

تقریباً غیرممکن است که محصولات مورد علاقه خود را با توجه به هدف انتخاب کنید خیلی زیاد، اما اجازه دهید حداقل در مورد سفر زیبایی بعدی خود با برخی از بهترین یافته های زیبایی و آرایش که می توانیم در Target پیدا کنیم ، شروع کنیم.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>