33 هدیه روز ولنتاین برای او در سال 2021 – هدایای آرایش

[ad_1]

خرید هدیه برای شریک زندگی خود می تواند هر زمان از سال یک چالش باشد و روز ولنتاین از این قاعده مستثنی نیست. اما به ما اعتماد کنید ، این کار به همان سختی که فکر می کنید نیست ، حتی اگر فرد مورد نظر نسبتاً انتخابی باشد (یا در نقطه مقابل ، ساده و بدون سر و صدا). هر شخص شخصیتی می تواند از یک انتخاب کوچک در بخش آرایش استفاده کند ، اما اگر نمی دانید از کجا شروع کنید ، ما برخی از موارد مورد علاقه خود را برای آرایش و ایده های هدیه جمع آوری کردیم که نشانه کوچکی از عشق شما به او نشان می دهد قدردانی از او (اینها همچنین یک روش حیله گرانه است تا او را وادار به عکس گرفتن بیشتر با هم کند.)

او عاشق این است که جلسه آرایش روزانه خود را با یک تیغ مجلل گرم شونده ژیلت به روز کند – ناراحت نباشید ، ما هدایای مربوط به اصلاح را نیز در قیمت های پایین تر ارائه می دهیم – یک غلتک روغن اساسی برای تسکین عضله از True Botanicals برای از بین بردن تنش ، یا بوی شستشوی بدن که احتمالاً در نهایت “قرض” می گیرید.

در اینجا بهترین هدیه های روز ولنتاین برای یک فرد زیباشناس ما قول می دهیم او بیش از روز اول به استفاده از آنها ادامه دهد. به هر حال ، آنها نگهدارنده هستند – درست مثل پسر مورد علاقه شما.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>