37 هدیه روز ولنتاین برای او در سال 2021 – ایده های عاشقانه برای هدیه دادن و گرفتن

[ad_1]

روز ولنتاین درست در گوشه ای قرار دارد و همراه آن جعبه های شکلات ، منوهای جایگزین و خرس های عروسکی پر شده که قلب و معده ما از عهده آنها برمی آید. اگر کسی هستید که دوست دارید در 14 فوریه هدیه دهید ، شاید به جای خریدن یک دسته گل گران قیمت که چند روز دیگر می میرد یا تلاش برای یافتن کمترین کارت پنیر در فروشگاه ، چرا امسال هدیه زیبایی نمی دهید ؟ به این ترتیب ، شما چیزی هدیه می دهید که نه تنها دوست داشتنی به نظر برسد بلکه عشق کمی را در برنامه روزمره گیرنده ایجاد کند.

برای مثال از مرهم لبهای رنگی Charlotte Tilbury ، Hyaluronic Happikiss استفاده کنید که در هنگام آبرسانی ، رنگی غلیظ و خامه ای از بین می برد ، یا کیت های آرایش شده Smashbox برای هر نشانه نجومی که با پیش بینی عشق همراه است. از طرف دیگر ، شمع چاپ محدود Diptyque دارای یکی از جالبترین چاپهایی است که تا به حال از این برند خوشبو کننده عطر مشاهده کرده ایم ، در حالی که Love Beauty و Planet با همکاری East Olivia همکاری کردند تا یک نت عاشقانه کلاسیک را ایجاد کنند.

ما این موارد را جمع آوری کردیم – و موارد دیگر – برای جمع آوری ایده های هدیه زیبایی عاشقانه و شیک که بسیار عالی هستند ، چه بخواهید یک خوراکی برای شخصی که دوستش دارید بخرید و چه اینکه به سادگی خودتان TLC مورد نیاز خود را نشان دهید.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>