38 بهترین ضدعفونی کننده دست 2021 – بررسی ویرایشگر

[ad_1]

در اینجا پایین پایین است نحوه عضویت در نسخه چاپی Allure برای کارهای روزمره ، توصیه ها و ویژگی های زیبایی بیشتر.

بهترین و توصیه شده ترین راه جلوگیری از شیوع میکروب و باکتری ، شستن دست ها است. اما در مواردی که ممکن است در نزدیکی دستشویی نباشید یا فقط می خواهید محافظت بیشتری داشته باشید ، ضد عفونی کننده دست بهترین چیز بعدی (یا بهترین چیز اضافی) است – به خصوص که همه ما سعی در جلوگیری از شیوع COVID-19 داریم.

وقتی صحبت از ضدعفونی کننده دست، دو نوع وجود دارد: برخی از ما به مدت یک دهه یک بطری کوچک در کیف خود نگه داشته ایم ، در حالی که دیگران فقط آن را با بیمارستان ها و پزشکان مرتبط می دانند. در هر اردوگاهی که بیفتید ، نکته اصلی این است که ما می خواهیم تا آنجا که ممکن است سالم بمانیم. بنابراین ما از متخصصان خواستیم که روش ایده آل استفاده از ضد عفونی کننده دست – همراه با توصیه های مورد علاقه خود را توضیح دهند.

جوشوا زایچنر ، مدیر تحقیقات زیبایی و بالینی در بیمارستان Mount Sinai در شهر نیویورک ، اصول استفاده صحیح از ضد عفونی کننده دست را شکست. وی می گوید: “مواد ضد عفونی کننده دست برای از بین بردن باکتری ها و ویروس هایی که باعث ایجاد عفونت می شوند ، طراحی شده اند.” جذابیت “برای اینکه ضدعفونی کننده های دست م effectiveثر باشند ، باید به اندازه کافی استفاده کنید تا تمام دست ها و انگشتان را کاملاً بپوشانید.”

دقیقاً چقدر است؟ زایچنر می گوید: “من معمولاً حدود یک عروسک اندازه یک چهارم را توصیه می کنم.” “پس از استفاده ، حدود 20 ثانیه دستان خود را به هم بمالید و بگذارید تا کاملا خشک شوند.” ضد عفونی کننده دست می تواند خشک شود ، بنابراین پس از استفاده از مرطوب کننده برای بازگرداندن آب بدن و بهبود سد رطوبت پوست استفاده کنید.

به خاطر داشته باشید که ضد عفونی کننده دست برای از بین بردن میکروب ها است ، نه پاک کردن آلودگی های قابل مشاهده. گرتچن فریلینگ متخصص پوست در بوستون می گوید: “مواد ضد عفونی کننده به راحتی کار نمی کنند زیرا دستان شما آلوده و آلوده است. صابون و آب گزینه بهتری است.” به همین ترتیب ، اگر مواد شیمیایی مضر مانند آفت کش ها یا فلزات سنگین را لمس کرده اید ، آب و صابون مناسب را انتخاب کنید.

برای تمیز کردن حین حرکت ، فریلینگ یک ضد عفونی کننده را توصیه می کند که حداقل 60 درصد الکل داشته باشد. وی می گوید: “الكل به عنوان ماده ای است كه به آن ماده تنش زدا می گویند ، در مقابل صابون كه به عنوان یك ماده شوینده عمل می كند. اگر پوست حساس یا بیماری پوستی مانند اگزما دارید ، نسخه بدون الکل را انتخاب کنید – اما به خاطر داشته باشید که “ضد عفونی کننده های ضد الکلی دست غیر الکلی ممکن است به طور قابل اعتماد تمام میکروارگانیسم ها را از بین نبرد”. و مهمتر از همه ، در راهنمای پیشگیری از ویروس کرونا ، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC) نیز ضد عفونی کننده هایی با حداقل 60 درصد اتانول یا 70 درصد ایزوپروپانول را توصیه می کنند.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.

در اینجا پایین پایین است نحوه اشتراک برای چاپ زیبایی Allure برای کارهای روزمره ، توصیه ها و ویژگی های زیبایی بیشتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>