4 ایده و روند کوتاه موهای پاییزی که باید در سال 2021 امتحان کنید

[ad_1]

ما از اعتراف به آن متنفر هستیم ، اما پاییز سریعتر از آنچه می توانیم بگوییم “Aperol spritz” نزدیک می شود. گرچه هوا شروع به سردتر شدن و شب ها کوتاه تر می کند ، اما این بدان معناست که می توانیم از خود یک شکلات داغ درست کنیم و از میان پرهیاهو ترین روند اصلاح موها استفاده کنیم تا از آنها الهام بگیریم.

طبق سبک های برجسته ای که با آنها صحبت کردیم ، سه سبک غالب برای پاییز 2021 وجود دارد. همه آنها در مورد آن ظاهر کم ماندگار و لغو شده با الهام از دهه 70 بسیار زیاد هستند – البته با برداشتی مدرن. بسیاری از کارشناسانی که با آنها صحبت کردیم خاطرنشان کردند که مشتریان آنها جرات می کنند در مورد برش ها کمی شجاع تر عمل کنند و بیشتر از یک تزئین روی انتها را انتخاب کنند. با گفتن این ، آنها هنوز نمی خواهند هزینه کنند خیلی طولانی در یک ظاهر طراحی شده ، بنابراین نگهداری کم کلیدی است.

“من در مورد کوتاهی موهای خود شجاع ترین زنان را می بینم ؛ من فکر می کنم همه گیر باید پاسخگو باشد زیرا مردم به دلیل اینکه رویکرد” کوتاه زندگی “دارند به موهای خود وابسته نیستند. بعد از آنچه همه ما گذرانده ایم ، “Dom Seeley ، آرایشگر ، گفت. آرایشگر مدل مو دیون اسمیت این را تکرار کرد: “من فکر می کنم نگرش آرام تر ما به استایل ، محصول جانبی بودن در قرنطینه و عدم مسافرت و معاشرت قبلی است.” نتیجه؟ لایه های خرد شده ، حاشیه های بافت دار و همه لرزش های دهه 70 – و ما آن را کاملاً دوست داریم.

برای آشنایی بیشتر با بهترین مدل موهای مورد علاقه متخصصان برای پاییز 2021 ادامه مطلب را بخوانید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>