43 لباس فرش قرمز الهام بخش قدیمی از El Fanning

[ad_1]

کاترین بزرگ در 1700s روسیه در حال شکست دادن بازی مد بود ، و بزرگ ستاره Elle Fanning با موفقیت همان حس مد قرن 18 را در تمام به یادماندنی ترین ظاهر فرش قرمز خود ایجاد کرده است. اِل که در لباس طلایی گوچی به رنگ آبی تیفانی در گلدن گلوب حیرت زده کرد ، از کودکی علاقه زیادی به سبک پرنعمت داشت. “مادرم به من اجازه می داد هرچه دلم می خواهد بپوشم. من به بسیاری از فروشگاههای اقتصادی می رفتم و مخلوط می شدم [different pieces] با هم ، ” Maleficent: معشوقه از شر ستاره در مصاحبه ژانویه 2020 با ماری کلر.

در رویدادهایی مانند جشنواره فیلم کن و مت گالا ، اِل با لباس های افسانه ای Reem Acra ، شنلهای لوکس روان گوچی و طرح های گل مناسب برای یک ملکه برجسته است. وقتی او روی فرش قرمز قدم نمی گذارد ، اِل عاشق صرفه جویی و خرید لباس های دست دوم است که به آنها یک چرخش یکپارچهسازی با سیستمعامل دارد. “بعضی از مردم با بوی لباسهای قدیمی دفع می شوند ، اما من آن را دوست دارم. من فکر می کنم این به این دلیل است که من یک فرد بسیار نوستالژیک هستم و خیلی رویاپردازی می کنم. احساس می کنم احتمالاً در دوران اشتباه به دنیا آمده ام – آن فیلم های قدیمی ، گریس کلی ، بسیار باشکوه ، تو می دانی. ” در حالی که با صبر و حوصله منتظر می مانیم اِل ویدیویی در مورد نکات مهم او در زمینه صرفه جویی منتشر کند ، برخی از بهترین های فرش قرمز او را که الهام گرفته از پرنعمت است در اینجا ببینید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>