47 بهترین مدل موی بافته سیاه که باید در سال 2021 امتحان کنید

[ad_1]

استادانه-مدل موی بافته شده ممکن است دستیابی به آن گاهی ساعتها طول بکشد ، بنابراین مطمئناً شما می خواهید که آنها نگاه کنند اضافی تازه هنگامی که سرانجام از صندلی سالن خارج شدید ما در مورد مو صحبت می کنیم که باعث می شود شما یک برداشت دو برابر انجام دهید سپس دو تا ضربه ی آهسته بزن.

بافتن ، به ویژه در فرهنگ هایی که از نفوذ آفریقایی برخوردار است ، سنتی است که به نسل ها برمی گردد. و سبک های کلاسیک به طور مداوم با یک سوآگ جدید مدرسه ابداع شده و زنده می شوند. این به این دلیل است که نوارهای بافت بسیار سازگار هستند و با داشتن تکنیک ها و سنت های فراوانی که باید به آن نگاه کرد ، تعجب آور نیست که سیاه پوستان با موهایی با بافت طبیعی آفریقا بخش مهمی از فرهنگ ما را در آغوش بگیرند و از نو اختراع کنند.

این مهره ها ، الگوهایی هستند که به دور تاج می چرخند و می چرخند ، رنگهای رنگی همه فن حریف یا سبک های بافته شده با نخ ، دکمه های سر دست و پروانه ها ، گزینه ها بی پایان هستند ، اگر بخواهید تصمیم بگیرید در مورد ظاهر ظاهر شوید ، می تواند کمی دلهره آور باشد . اما نترس ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم تا با الهام از عمده مشاهیر و اینستاگرام از همه چیز استفاده کنید. این که آیا شما به دنبال صاف کردن پشت ، نوارهای Fulani یا جانت جکسون همیشه محبوب هستید عدالت شاعرانه braids ، ما ایده هایی داریم که به شما در دستیابی به اهداف نهایی مو کمک می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>