49 ایده خال کوبی استخوان ترقوه چشم نواز برای همه – عکس ها

[ad_1]

بدن در اصل برای یک هنرمند خال کوبی یک بوم بی حد و حصر است و قسمت استخوان یقه مکانی زیبا اما گاهی نادیده گرفته می شود برای جوهر جدید. نکته جذابی در مورد استخوان ترقوه وجود دارد و چند گزینه مختلف برای قرارگیری در آن وجود دارد. خال کوبی استخوان یقه می توان آن را درست روی استخوان قرار داد ، تا شانه و پایین بازو گسترش داد و حتی در قطعات بزرگتر قفسه سینه نیز گنجانید.

اگر از ایده خال کوبی استخوان یقه استفاده کرده اید اما هنوز سعی دارید بفهمید دقیقاً چه چیزی می خواهید بگیرید ، این گالری پر از ایده هایی است که برای محل استخوان مناسب هستند ، خواه به دنبال الهام بخش باشید نقل قول به خط ، پروانه های رنگارنگ ، یا چیزی مینیمالیستی تر. در حالی که این خال کوبی ها باورنکردنی به نظر می رسند ، اما الهام گرفتن از عکس تنها چیزی نیست که باید در قرار ملاقات خود نشان دهید. کری متز-کاپوروسو ، هنرمند خال کوبی مستقر در میشیگان ، گفت: “همیشه داشتن یک خواب خوب در شب ، داشتن هیدراته کافی مهم است – و من فکر می کنم این یکی از مهمترین موارد است – و خوردن یک وعده غذایی خوب.” جذابیت. هیچ کس نمی خواهد سوزنی به پوست او بزند در حالی که با خواب می جنگد یا شکمش غر می زند ، بنابراین طبق آن برنامه ریزی کنید.

در مورد مراقبت های بعدی نیز فراموش نکنید. “شاری مارچبین ، متخصص پوست دارای مجوز از هیئت مدیره مستقر در شهر نیویورک ، با” جذابیت. “و یکی از بزرگترین اشتباهاتی که می توانید بعد از خال کوبی انجام دهید این است که اجازه دهید خشک شود.”

این که آیا شما قبلاً درباره هنرمند و اندام خود تصمیم گرفته اید یا تازه شروع به تحقیق در مورد طراحی خود کرده اید ، اجازه دهید این گالری از خال کوبی های یقه راهنمای شما برای قرار ملاقات بعدی شما باشد. و البته اگر یکی از این طرح ها توجه شما را جلب می کند ، اگر خودتان نمی توانید با آنها قرار ملاقات بگذارید ، همیشه باید مجوز تهیه مجدد آن را برای هنرمند اصلی بگیرید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>